Wygrana w Lotto. Płocczanin trafił szóstkę!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Z samego rana dotarła do nas dobra wiadomość. Jednemu z mieszkańców Płocka dopisało wyjątkowe szczęście. We wczorajszym losowaniu trafił szóstkę w Lotto!

Trafienie szóstki w Lotto brzmi jak marzenie. Większość z nas myśli, że to niemożliwe. A jednak! Płocczanin postanowił spróbować swojego szczęścia i wypełnił kupon konkursowy w salonie prasowym Inmedio. Gdy zobaczył wieczorne wyniki, jego radość z pewnością nie miała granic. 4, 6, 31, 41, 42, 49 – to właśnie te liczby okazały się szczęśliwe dla zwycięzcy.

– Tak, możemy oficjalnie potwierdzić, że we wczorajszym losowaniu zwycięską szóstkę w Lotto wygrał mieszkaniec Płocka. Jednak w trosce o jego anonimowość, nie możemy podać dokładnych danych. Zwycięzcy gratulujemy – oznajmiło w rozmowie z nami Biuro Prasowe Totalizatora Sportowego.

Zwycięzca wygrał dokładnie 6.415.292,30 zł, w kolekturze przy ul. Wyszogrodzkiej 140 (CH Auchan). Przypomnijmy, że zupełnie niedawno, bo 
1 marca, padła już „szóstka” w Lotto w Płocku. Wówczas płocczanin cieszył się kwotą 4.555.625,20 zł. Co ciekawe, ówczesny szczęśliwiec także puścił los w kolekturze przy ul. Wyszogrodzkiej, ale pod numerem 163.

My również gratulujemy spełnienia marzeń i wygranej! W końcu szansa na ponad 6 milionów nie zdarza się często!

Podziel się:

Komentarze są zamknięte

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji