Od września dodatek mieszkaniowy otrzymasz w MOPS-ie

0

Urząd Miasta Płocka podał nowe wytyczne, dotyczące podmiotu realizującego wypłaty dodatków mieszkaniowych oraz dodatków energetycznych. Od 1 września sprawami z tego zakresu będzie zajmował się Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Od początku września wszystkie sprawy związane z realizacją świadczeń będą realizowane przez płocki MOPS. Nie zmieni się natomiast miejsce realizowania formalności, związanych z uzyskaniem dodatku mieszkaniowego i energetycznego. Tak jak do tej pory, będzie się to odbywać w budynku przy placu Dąbrowskiego 4.

Warto dodać również, że od 1 września wypłata przyznanych świadczeń odbywać się będzie w terminie od 5 do 7 każdego miesiąca. Środki będzie można pobrać w każdym oddziale banku PKO BP na terenie całej Polski.


Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje