REKLAMA

Śmiertelny wypadek w Płocku. Nie żyje motocyklista

REKLAMA

W piątek w godzinach popołudniowych doszło do tragicznego w skutkach wypadku. W wyniku zderzenia z samochodem osobowym, śmierć na miejscu poniósł motocyklista. O zdarzeniu poinformował nas czytelnik, przesyłając zdjęcia.

Do wypadku doszło 22 lipca kilka minut po godz. 17.

PowiązaneTematy

– W rejonie parkingu przy ul. Tysiąclecia, w pobliżu Galerii Mosty, doszło do zderzenia daewoo lanos z motocyklem – potwierdza rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. – Według wstępnych ustaleń policjantów, którzy przyjechali na miejsce wypadku, kierowca daewoo lanos, wykonując manewr skrętu w lewo z ul. Przemysłowej na teren parkingu, wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocykliście, który jechał ul. Przemysłową w kierunku ul. Tysiąclecia – wyjaśnił rzecznik.

Niestety, w wyniku zderzenia, kierowca motocykla poniósł śmierć na miejscu. – Kierowca lanosa to 58-letni mieszkaniec Płocka, nie mamy jeszcze informacji na temat tożsamości motocyklisty – informuje rzecznik płockiej policji.Policja ostrzega, że w wyniku wypadku jeden pas ruchu ul. Przemysłowej w kierunku ul. Tysiąclecia jest całkowicie zablokowany. – Kierowcy, którzy jadą od ul. Gwardii Ludowej w kierunku ul. Tysiąclecia, powinni skręcić z ul. Przemysłowej w ul. Rembielińskiego – radzi Krzysztof Piasek. – Ci, którzy jadą w przeciwną stronę, nie mają żadnych utrudnień. Blokada ulicy może potrwać ok. 2-2,5 godzin – dodaje rzecznik.