REKLAMA

Kolejny milioner w Płocku. Drugi raz w kolekturze Auchan

REKLAMA

Aż trzy szóstki skreślili Polacy w Lotto w ostatni dzień 2016 roku. Również w Płocku ktoś miał szczęście – w Lotto Plus wygrał milion złotych.

Losowania 31 grudnia dały spore wygrane dwóm graczom w Lotto, a także jednej osobie, która w Płocku puściła los w Lotto Plus i prawidłowo obstawiła sześć cyfr.

Dwie osoby, które skreśliły szóstki w Lotto, wygrały po ponad 5,5 mln zł. Jedna z tych osób puściła los w Redzie (przy ul. Młyńskiej 16c), a druga w Miasteczku Śląskim (ul. Śląska 33). Osoba grająca w Redzie wybrała metodę na chybił trafił, natomiast drugi zwycięzca sam wytypował szczęśliwe liczby.

Kupon w Lotto Plus, który wygrał w Płocku, został skreślony w kolekturze Auchan przy ul. Wyszogrodzkiej 140. W tym samym budynku, choć w innej kolekturze, pół roku temu, w lipcu 2016 r. padła również szóstka, tyle, że w Lotto. Wówczas szczęśliwiec zgarnął ponad 6,4 mln zł. W sylwestrowym losowaniu wygrana w Lotto Plus wyniosła 1 mln zł, a osoba, która otrzyma te pieniądze, skreśliła zakład na chybił trafił.Gratulujemy i życzymy płocczanom kolejnych wygranych!

W płockiej kolekturze trafiono “szóstkę”

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU