REKLAMA

Kolejny milioner w Płocku. Trafił szóstkę w Lotto

REKLAMA

W miniony weekend w Płocku padła główna wygrana w Lotto. Szczęśliwy posiadacz kuponu skreślił sześć liczb, wartych blisko 14 mln zł.

Jak podaje Lotto.pl, weekend był szczęśliwy dla graczy, przewidujących liczby, jakie zostaną wylosowane w loteriach. Najpierw w piątek, 9 kwietnia, w losowaniu Eurojackpot w Polsce odnotowano wygraną 3. stopnia (5+0) o wartości 1.078 603,50 zł (w tym 435 593,70 zł nadwyżki). Zakład został zawarty metodą chybił trafił przez internet na platformie lotto.pl, a wylosowane w piątek 9 kwietnia w Eurojackpot liczby to: 11, 18, 23, 29, 32 oraz 3, 7.

W sobotę natomiast w Płocku rozbito kumulację w Lotto.

– W punkcie LOTTO przy ul. Dobrzyńskiej 27 odnotowano wygraną w wysokości 13 802 934,80 zł. Grający sam skreślił swoje szczęśliwe liczby. To już 10. „szóstka” (w tym dwie w Lotto Plus) w Płocku, która od soboty stanowi najwyższą wygraną w tym mieście. Gratulujemy i czekamy na kolejne rekordy! A oto liczby wylosowane 10 kwietnia w Lotto: 29, 32, 34, 38, 41, 44 – podaje Lotto.pl.W sobotę szczęście miał też mieszkaniec Piły, który skreślił prawidłowe cyfry w Ekstra Pensji, dzięki czemu będzie teraz otrzymywać 5 tys. zł co miesiąc przez najbliższe 20 lat. Liczby wylosowane 10 kwietnia w Ekstra Pensji to: 2, 5, 13, 22, 24 oraz 3.

Kolejna szansa na wygraną już jutro – 13 kwietnia pula do wygrania w Lotto wynosi 2 mln zł, a w Lotto Plus gwarantowana pula na główną wygraną wynosi 1 mln zł. Losowania obu gier odbędą się we wtorek o godz. 21.50 w TVP3 oraz na lotto.pl, Facebooku i kanale YouTube.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 5

 1. Julinek says:

  A o tym że tysiące może miliony ludzi grają całe życie w lotto i zdrapki i trafili czasem 3 to już nie trąbią. Te wszystkie literę jak i kasyna to jeden wielki układ maszyny do gier też można ustawiać na procenty wygranej jeden wrzuci 5zl i wygra a drugi może cały wuz kasy włożyć i nic nie wygra tylko zachoruje na hazard.

 2. Steve says:

  To jest ślepy los szumnie nazwany grą.
  W każdej grze to trzeba się czymś wykazać, choćby oszustwem.

 3. Gratulacje says:

  Serio ktoś gra w lotto ?
  Grając przez 20 lat w każdym losowaniu mamy 99.6% szansy że nigdy nie trafimy szóstki
  Mając te informacje najwięcej zarabiamy nie grając bo jesteśmy na zero a to już dobrze
  Nie lepiej liczyć na siebie rozwijać się i zarabiać kasę ? Szkoda że mówi się o jednym który wygrywa a nie mówi o 99.99999% ludzi którzy przegrywają
  Dla samego zwycięzcy gratulacje 🙂

 4. Janusz says:

  Pewnie obajtek wygrał…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU