Wygraj bilety na koncert Eleni [KONKURS]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Już w najbliższy piątek w Płocku odbędzie się galowy koncert znanej polskiej piosenkarki Eleni wraz z zespołem Hellenic. Mamy dla Was niespodziankę – konkurs, w którym do wygrania są bilety na piątkowy koncert. 

Eleni z muzyką zetknęła się już w dzieciństwie, tradycje artystyczne były w jej rodzinie od zawsze. W szkole średniej uczestniczyła aktywnie w życiu kulturalnym jako solistka zespołu “Ballada”, w roku 1975 została zaangażowana do profesjonalnego zespołu “Prometheus”. Jako solistka równolegle z występami na estradzie dokonywała nagrań radiowych i brała udział w licznych programach telewizyjnych. Pierwszą płytę długogrającą nagrała z zespołem “Prometheus” w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty: ”Moja miłość”, “Buzuki Disco”, “Ty jak niebo”. “Ja jak obłok”, “Lovers”, “Grecja raz jeszcze”, “Morze snu”, “Muzyka Twoje imię ma”, “Miłość jak wino”, “Wakacyjny flirt”, ”Nic miłości nie pokona” oraz największy przebój “ Miłości ślad”. Za większość powyższych pozycji Eleni otrzymała “Złote Płyty”.

Przez trzy kolejne lata piosenkarka wygrywała plebiscyt “Lata z radiem”, za co uhonorowano ją tytułem “Królowej Polskiej Piosenki”. Oprócz występów na większych krajowych scenach, śpiewała również wielokrotnie w Paryżu, Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, jako nieliczna z artystów śpiewała bezpośrednio dla Papieża Jana Pawła II.

Talent piosenkarki będą mogli ocenić płocczanie. W piątek, 28 listopada, artystka wystąpi w naszym mieście. Koncert odbędzie się o godzinie 19 w Novym Kinie “Przedwiośnie”.

Mamy dla Was konkurs, w którym nagrodą jest siedem biletów na koncert Eleni. Co zrobić, by wygrać? Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Honorową Obywatelką którego miasta została Eleni w 2008 roku?

Nagrodę, a więc jedną z siedmiu wejściówek, otrzymają ci, którzy jako pierwsi odpowiedzą poprawnie. Zgłoszenia prosimy słać na adres mailowy: michal@petroecho.pl – z tytułem wiadomości “Konkurs Eleni”.

Konkurs trwa do północy, 27 listopada (czwartek). Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Życzymy powodzenia!

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji