REKLAMA

Wybrany wykonawca „Płockiej Karty Mieszkańca”. Kiedy skorzystamy z programu i co zyskamy?

REKLAMA

Komunikacja Miejska w Płocku wybrała już wykonawcę, z którym podpisała umowę na wprowadzenie Płockiej Karty Mieszkańca. Program będzie kosztował blisko 1,3 mln zł.

Wdrażaniem Płockiej Karty Mieszkańca zajmie się spółka qb, która realizowała podobne programy lojalnościowe m.in. w Gdańsku czy Kołobrzegu. Za uruchomienie programu w Płocku otrzyma blisko 1,3 mln zł.

PowiązaneTematy

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez płocką spółkę miejską, Płocka Karta Mieszkańca będzie w początkowej fazie funkcjonowała jako aplikacja na telefon. Działać zacznie najwcześniej w połowie przyszłego roku.– System będzie gotowy wcześniej, już na wiosnę. Ale musimy go zintegrować z programami obsługującymi Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, Strefę Płatnego Parkowania, Książnicę Płocką, Płocką Orkiestrę Symfoniczną, Miejski Ogród Zoologiczny i kluby sportowe: Wisłę Płock i SPR Wisłę Płock. W aplikacji znajdą się również pakiety: Seniora i Płocka Karta Familijna 3+. Dlatego, że lista podmiotów, które zaoferują płocczanom wiele korzyści jest bardzo długa, testy systemu Płockiej Karty Mieszkańca potrwają kilka miesięcy – wyjaśnia Urząd Miasta Płocka.

W podpisaniu umowy wzięli udział: Magdalena Niedziałkowska, Dyrektor Wydziału Koordynacji Procesów Zarządzania UMP, prezes KM Marcin Uchwał, członek zarządu qb Andrzej Rostkowski, wiceprezes Aleksandra Sieczkowska-Pachelska oraz członek zarządu qb Michał Sarnowski.

fot. materiały prasowe

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Anonim says:

    No i za śmieci będą płacić 100%i jeszcze za sąsiada

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU