REKLAMA

Wybił szybę w oknie i włamał się do mieszkania byłej partnerki

REKLAMA

W jednym z domów gminy Mochowo (pow. sierpecki) doszło do wybicia szyby w oknie i uszkodzenia ramy okiennej. Jak się okazało, dopuścił się tego były partner mieszkanki lokalu.

Zgłoszenie o tym zdarzeniu sierpecka policja otrzymała w środę, 4 stycznia około godz. 17. W jednym z domów na terenie gminy Mochowo nieznany sprawca wybił szybę i uszkodził ramę okienną.

PowiązaneTematy

– Na miejsce zgłoszonej interwencji pilnie udali się funkcjonariusze z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Mundurowi pod wskazanym adresem zastali 20-latkę, która oświadczyła, że do jej domu pod jej nieobecność wszedł jej były partner. Kobieta dodała, że mężczyzna dostał się do środka poprzez wybicie szyby w oknie – informuje asp. Katarzyna Krukowska z Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu.Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy. W pobliżu zgłoszonej interwencji zauważyli mężczyznę, który na ich widok próbował uciec. Okazał się nim 22-letni były partner kobiety. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

W czwartek, 5 stycznia 22-latek usłyszał zarzut zniszczenia mienia o wartości 700 złotych . Niebawem stanie przed sądem, aby wytłumaczyć się ze swojego zachowania.

Fot. KPP w Sierpcu

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU