REKLAMA

Włamali się do płockiej firmy, ukradli narzędzia warte kilka tysięcy złotych

REKLAMA

Płoccy policjanci zatrzymali sprawców włamania i kradzieży elektronarzędzi wartych kilka tysięcy złotych. Funkcjonariusze w ciągu jednej doby zlokalizowali i aresztowali podejrzanych.

W niespełna dobę od zgłoszenia policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzewanych o włamanie do jednego z płockich zakładów i kradzieży elektronarzędzi wartych kilka tysięcy złotych. Do włamania doszło rankiem, 4 października.

– W niedzielę w godzinach rannych do budynku jednego z zakładów przy ul. Przemysłowej w Płocku włamało się dwóch mężczyzn. Po włamaniu, sprawcy z terenu firmy ukradli elektronarzędzia warte kilka tysięcy złotych. Przekazane informacje o zdarzeniu weryfikowali policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy. Ich intensywne czynności operacyjne już kolejnego dnia doprowadziły do zatrzymania podejrzewanych o kradzież z włamaniem – relacjonuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa KMP w Płocku.35-latek oraz 42-latek z powiatu płockiego w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. 6 października, po wytrzeźwieniu, usłyszą zarzuty, za które grozi im kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. Zzz says:

    Jaka informacja to nie ma już innych tematów w tym mieście

  2. Andrej says:

    Szkida tylko tych chłopaków uczciwych

  3. Anonim says:

    A może odebrali swoją wypłatę. Bo zostali okradzeni. Trzeba odróżnić rodzaj sprawiedliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU