REKLAMA

Włamał się do budynku, ale… znalazł wino

REKLAMA

Nie udało się włamanie 50-letniemu mężczyźnie. Skusiło go wino domowego wyrobu, którym zajął się do tego stopnia, że… zasnął. Nie obudziło go nawet wejście policjantów.

We wtorek, 12 czerwca, policjanci z Posterunku Policji w Nowym Duninowie (powiat płocki) zostali powiadomieni o włamaniu do jednego z budynków gospodarczych na terenie gminy.

PowiązaneTematy

– Na miejscu funkcjonariusze zastali wyłamane okno do tego budynku oraz śpiącego w środku mężczyznę – informuje Krzysztof Piasek, rzecznik płockiej policji. – Po obudzeniu go okazało się, że jest to znany policjantom, 50-letni mężczyzna, bez stałego miejsca zamieszkania. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy – wyjaśnia rzecznik.Jak się okazało, budynek służył właścicielom za swego rodzaju spiżarnię, przechowywali w nim produkty spożywcze, w tym również wino domowego wyrobu w ilości ok. 2,5 litra. I właśnie to wino skusiło włamywacza – wypił je na miejscu. Właściciele określili szacunkową wartość wypitego wina na kwotę ok. 200 zł.

Mężczyzna we wtorek został zatrzymany w policyjnym areszcie, natomiast dzisiaj, po wytrzeźwieniu, zostanie przesłuchany w tej sprawie. Za włamanie do budynku grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU