REKLAMA

W weekend Orlen Olimpiada

REKLAMA

Od piątku do niedzieli wyłączone z ruchu będą niektóre fragmenty ulicy Łukasiewicza i ul. Długiej. Jest to związane z organizacją imprez sportowych w najbliższy weekend.

W najbliższy weekend nastąpi tymczasowe ograniczenie ruchu na odcinku ulicy Ignacego Łukasiewicza, a także na odcinku ul. Długiej. Kierowcy powinni zwrócić uwagę na ustawione oznakowanie informacyjne i ostrzegawcze.

PowiązaneTematy

Ograniczenia w ruchu drogowym będą przebiegały zgodnie z poniższym harmonogramem: • W piątek 15.06 od godz. 18:00 do soboty dn. 16.06. do godz. 23.30 – zostaje wyłączony z ruchu odcinek ul. I. Łukasiewicza – tj. od ulicy 7 czerwca 1991r. do ul. Kobiałka (mapka_1) oraz na odcinku w okolicy Bramy nr 10 wjazd na teren Zakładu Produkcyjnego (mapka_2). Przejazd w obu kierunkach w tym przypadku zostanie poprowadzony przez parking sąsiadujący z ulicą Łukasiewicza, co pokazuje zielona linia na mapce_2.
 • W sobotę 16.06. w godzinach 8.00 – 16.00 – zostaje tymczasowo wyłączony z ruchu odcinek ul. Długiej tj. od skrzyżowania z ul. Łukasiewicza do ul. Maszewskiej jak widać na mapce_1. Wyłączone z ruchu będą także drogi wewnętrzne na terenie PPPT, w tym także te, które wykorzystywane są obecnie jako czasowy objazd remontowanego odcinka ul. Łukasiewicza.

Odcinki dróg na których zostaną wprowadzone tymczasowe ograniczenia zostaną wygrodzone zaporami. – Uczestników ruchu prosimy o wyrozumiałość, uwzględnienie tymczasowych ograniczeń w ruchu przy planowanych wyjazdach i korzystanie z wyznaczonych objazdów – apelują organizatorzy wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

 1. Zenon Dylewski OMPN says:

  Pan Senator. Pani W. Kulpa, odcięli się ode mnie…wolna wola .

  Ale proszę dla Dobra Płocka, Polski; NALEŻY SPRAWDZIĆ PŁOCKI SYSTEM PRZYGOTOWANIA DOMÓW POŻYDOWSKICH – ODBUDOWA ITD DO CELÓW USTAWY 447.

  PROSZĘ GORĄCO ….NIECH PODEJMĄ OCHRONĘ MIEJSC PAMIĘCI NARODU POLSKIEGO , URATUJĄ KOPIEC BRATNIA MOGIŁA . ODKUPIĄ MIEJSCE STRACEŃ 1863 R. TO TEŻ POLSKA……….

  NIECH ZLIKWIDUJĄ SYSTEM 3 MIASTA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU