Miejsce polecane przez Magdę Gessler jest w pobliżu Płocka

REKLAMA

PowiązaneTematy

W Woli Brwileńskiej, nad Wisłą, w gminie Nowy Duninów jest miejsce, które zachwyciło samą królową polskich restauracji – Magdę Gessler. To „Bar u Rybaka”, w którym znana restauratorka gorąco polecała – nomen omen gorące – ryby.

Jeśli ktoś uwielbia dobre jedzenie i mieszka w pobliżu Płocka, musiał tam trafić. Niepozorny zjazd, niezbyt duży budynek i… pyszne jedzenie. Dobrze znają to miejsce wędkarze, którzy po złowieniu ryby, mogą dać je tam do przyrządzenia.

– Dziś jadę na północ Polski i nagle… Co za odkrycie…!!! Bar u Rybaka nad samą Wisłą… Ryby – pyszne :))) Świeży sum, którego prawie pół kilo wylądowało na moim talerzu, do tego nieprawdopodobna surówka z marchewki i… surowego ananasa (!) były ZJAWISKOWE. Obłędne miejsce :))) Bar należy do uroczej pani Bogumiły, a znajdziecie je w okolicach Brwilna, za Płockiem, przy drodze na Włocławek. Stop na świeżą rybę!!! Stare – nowe miejsce, od dziś obowiązkowy przystanek na trasie :))) – napisała Magda Gessler na swoim profilu facebookowym.

 gessler1

Dziś jadę na północ Polski i nagle… Co za odkrycie…!!! Bar u Rybaka nad samą Wisłą… Ryby – pyszne :))) Świeży sum,…

Posted by Magda Gessler on 7 września 2015

Post polubiło już ponad 6200 osób, a udostępniło blisko 400 i nie ma co się dziwić – rekomendacja Magdy Gessler to nie byle co!

Pani Bogumile gratulujemy wysokiego standardu jedzenia, a panią Magdę Gessler… zapraszamy do Płocka. Znalazłoby się tutaj kilka lokali do „Kuchennych rewolucji” ;)