REKLAMA
REKLAMA

Włamał się 15 razy. Pieniądze tracił na… automaty do gry

REKLAMA

Płoccy policjanci zatrzymali mężczyznę, mającego na swoim koncie piętnaście włamań. Zatrzymany mężczyzna pieniądze uzyskiwane za skradziony towar tracił na automatach do gier.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu, w wyniku prowadzonych działań wytypowali mężczyznę, który mógł być sprawcą serii włamań do obiektów handlowych w Płocku, do których dochodziło od grudnia 2014 roku do października 2015 roku.

PowiązaneTematy

Z obiektów kradzione były wtedy słodycze, papierosy, pieniądze oraz drobny sprzęt AGD. Wśród włamań było również włamanie do jednej z płockich podstawówek, skąd skradzione zostały słodycze i napoje.Zatrzymanym okazał się być 19-letni mieszkaniec Płocka, który podczas przesłuchania potwierdził, iż wielokrotnie włamywał się do obiektów handlowych w Płocku i przyznał się do piętnastu włamań. Wyjaśnił też policjantom, że pieniądze, które uzyskiwał ze sprzedaży skradzionych rzeczy, przeznaczał na grę na automatach do gier.

Po złożeniu szczegółowych wyjaśnień mężczyzna został zwolniony do domu. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.