Od przyszłego tygodnia kierowcy, którzy będą przejeżdżali przez most Solidarności w Płocku, muszą liczyć się z utrudnieniami. Przez ponad tydzień potrwają zaplanowane prace na moście.
Jak informuje płocki urząd miasta, w przyszłym tygodniu rozpoczyna się realizacja zadania pn.: „Bieżące utrzymanie drogowych obiektów inżynierskich na terenie miasta Płocka w roku 2016”.

Z tego względu, od 21 do 30 września prowadzone będą prace, związane z czyszczeniem i naprawą dylatacji na Moście Solidarności w Płocku. – Przy wykonywaniu wyżej wymienionych prac, zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu, polegająca na zwężeniu jezdni do jednego pasa – informuje Konrad Kozłowski z Urzędu Miasta Płocka.








![Z jeziora Górskiego wyciągnięto mężczyznę. Niestety, nie przeżył [AKTUALIZACJA]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/06/lpr-360x180.jpg)













![Autorytet czy kolega? Uczniowie szczerze o nauczycielach [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/06/staszic_nauczyciele-360x180.jpeg)

![„Czy studia są jeszcze potrzebne?” – młodzież ze Staszica rozmawia o przyszłości [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/05/staszic_studia-360x180.jpeg)


![Jakie propozycje książkowe na wakacje? [PODCAST]](https://petronews.pl/wp-content/uploads/2026/06/ksiazki-360x180.jpeg)


















