REKLAMA

Wkrótce przejedziemy Alejami Jachowicza. Trwają końcowe prace

REKLAMA

W najbliższą sobotę płocczanie odzyskają możliwość przejazdu Alejami Jachowicza w kierunku Podolszyc. Powstał nowy prawoskręt i przesunięto przystanek, który teraz ma swoją zatokę.

30 listopada między godziną 12 a 15 zostanie otwarty przebudowywany odcinek Al. Jachowicza. Na wyremontowanym odcinku drogi w kierunku Podolszyc i Warszawy znajdują się teraz trzy pasy do jazdy prosto.

PowiązaneTematy

W ramach inwestycji, powstał nowy prawoskręt w al. Kilińskiego, a przystanek Komunikacji Miejskiej wraz z nową zatoką został przesunięty na wysokość ul. Obrońców Płocka. Dzięki takiemu rozwiązaniu, autobusy nie będą już tamowały ruchu, zatrzymując się po pasażerów.Za skrzyżowaniem Al. Jachowicza i al. Kilińskiego przebudowano jezdnię i zlikwidowano wydzielony prawoskręt na stację paliw. Zjazd będzie możliwy z pasa, służącego do jazdy na wprost. Od teraz będzie też więcej miejsca dla pojazdów skręcających w ul. Dworcową i Otolińską, wydłużono służący do tego lewoskręt.

Po sobotnim otwarciu Al. Jachowicza, nie będzie można wjechać w al. Kilińskiego. Od poniedziałku, 2 grudnia, na kilka dni zostanie zamknięte skrzyżowanie al. Kilińskiego z ul. 3 Maja. Drogowcy będą tam jeszcze prowadzić ostatnie prace bitumiczne. Jeśli warunki atmosferyczne będą sprzyjające, to w weekend 7-8 grudnia otworzymy al. Kilińskiego dla ruchu na odcinku od Al. Jachowicza do ul. Sienkiewicza – informuje Konrad Kozłowski z Referatu Informacji Miejskiej Urzędu Miasta Płocka.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. znany_komentator says:

    @petronews a może tak napisalibyście co się dzieje na obwodnicy, że jest frezowany asfalt tuż prze rondem Jędrzejowo ? Wczoraj korek od samego wiaduktu pod Bielską a w lokalnych mediach ani słowa…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU