REKLAMA

Ciężki sprzęt na obwodnicy i korki. Z jakiego powodu?

REKLAMA

Nasi czytelnicy zwrócili uwagę na prace drogowe, które prowadzone są na ul. Władysława Bartoszewskiego w Płocku, czyli od ronda w ul. Otolińskiej w stronę ul. Bielskiej. Wyłączenie jednego pasa ruchu spowodowało już wczoraj ogromne korki. Z jakiego powodu prowadzone są prace?

Prace drogowe na tym odcinku zdziwiły naszych czytelników, ponieważ ulica została oddana do użytku w ubiegłym roku. Tymczasem we wtorek, 26 listopada frezowano jezdnię, a w środę od rana nadal trwały prace w ul. Władysława Bartoszewskiego, tuż przy rondzie w ul. Otolińskiej. Spowodowało to ogromne korki, praktycznie cały odcinek aż do ul. Macieja Rataja stał w godzinach szczytu, ponieważ wyłączony z ruchu został jeden pas jezdni przy rondzie.

PowiązaneTematy

– Są to naprawy w ramach gwarancji – wyjaśnił nam Hubert Woźniak z Referatu Informacji Miejskiej płockiego ratusza. – Na prawym pasie dojazdowym do ronda w ul. Otolińskiej firma Skanska wymienia asfalt na długości około 12 metrów. Okazało się, że ten odcinek ma usterkę, asfalt pofałdował się, trudno powiedzieć z jakiej przyczyny – tłumaczył.Wada pojawiła się stosunkowo niedawno, naprawiana jest na koszt wykonawcy. Prace powinny zakończyć się jeszcze w środę.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 8

 1. Wiadukty nad Rondami says:

  Panie Prezydencie Nowakowski, proszę przejechać obwodnicą w godz 6-9 i 14-17 i zobaczyć co się tam dzieje.
  I przeznaczyć 166 mln które miały iść na budowę stadionu na budowę drugiej nitki obwodnicy i na wiadukty nad Ul.Piłsudzkiego i nad ul Otolińską a wdzięczni obywatele będą Pan wybierać do końca życia za właściwe wykorzystanie funduszy na właściwe najpilniejsze potrzby.

 2. koperek_WPL says:

  jaki patron taka nawierzchnia.
  #inwestycjePO

 3. Kaszmir says:

  Już naprawy gwarancyjne? Wow… Rekord?

 4. krem says:

  kto wykonuje takie pracę w godzinach szczytu?

  • znany_komentatot says:

   Skanska a zezwolił pewnie Urząd Miasta, kogo to obchodzi że sobie postoimy godzinę czy pół. Petronews dziękuję za podjęcie tematu J.

  • q says:

   Tam i tak w godzinach szczytu non stop są korki i będą także co za różnica…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU