REKLAMA

Wielka Orkiestra grała w płockich galeriach [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Przez cały dzień na ulicach Płocka można było spotkać wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze zbierano także w galeriach handlowych. Wielkiej zbiórce towarzyszyło mnóstwo atrakcji.

Od rana trwa 23 finał WOŚP. Z tej okazji w całym mieście zaplanowano szereg wydarzeń. Na placu przed ratuszem trwały występy, w Ogrodzie Zoologicznym zaprezentowały się grupy artystyczne, a ulice Płocka usłane były wolontariuszami.

PowiązaneTematy

Do 23. finału WOŚP dołączyły też wszystkie płockie galerie handlowe. W każdej z nich spotkać mogliśmy m.in. przedstawicieli Easy Company, którzy dołączyli do wolontariuszy. Nie zabrakło też przebierańców z charakterystycznymi puszkami. Zaplanowano również wiele imprez towarzyszących – np. pokaz zawodników Judo Eljot Płock – a na holu jednej z galerii rozstawiono „Piękny kiermasz”. Nie zabrakło także licytacji, z których środki przekazano na cel Wielkiej Orkiestry. W tym roku było to podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Zobaczcie nasze zdjęcia!