W stowarzyszeniu “Nasze Lipianki” kolejna premiera

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W minioną sobotę odbyła się premiera piątego już przedstawienia stowarzyszenia Nasze Lipianki. Tym razem  widowisko “O królewnie na ziarnku grochu” ukazywało  problemy i zjawiska, a także radości okolicy Lipianek.

Grupa teatralna, działająca przy stowarzyszeniu “Nasze Lipianki” w gminie Nowy Duninów, już po raz kolejny wystawiła niecodzienny spektakl. Tym razem przeniosła nas w czasy królewiczów i królewien. Ale tylko pozornie. Podczas przedstawienia mogliśmy zobaczyć cały wachlarz dobrze znanych na postaci z bajek, filmów i seriali: Czarownica, Gargamel, Jack Sparrow z Piratów z Karaibów, Kruella de Mon, Helcia z Kopydłowa, Wioletka z Wyjkowyj czy Pietrek z serialu Ranczo. Pojawiło się również biuro matrymonialne “Czerwone serduszko” i pomysł “Randki w ciemno” prowadzonej przez redaktor Jaworowicz.

– Całość spektaklu była utrzymana w komediowej atmosferze, która raz po raz prowokowała salwy śmiechu – mówi wiceprzewodnicząca stowarzyszenia Nasze Lipianki Marzena Nowacka. – Mimo, iż aktorzy byli amatorami, do odegrania ról podeszli bardzo profesjonalnie. Widowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców Gminy Duninów, ale też przyjezdnych – dodała.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji