REKLAMA

W sobotę pierwszy mecz pokazowy Flyons Płock

REKLAMA

Po czterech miesiącach treningu, Flyons Ultimate Frisbee Płock zagra swój pierwszy mecz pokazowy. Ich przeciwnikiem w meczu towarzyskim będzie drużyna, złożona z zawodniczek i trenerów Królewskich Płock.

Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę, 19 lipca, o godzinie 20 na Stadionie Miejskim w Płocku. Kibice będą mogli zobaczyć nową dyscyplinę sportu w naszym mieście – ultimate frisbee.  Spotkanie zostanie rozegrane w ramach Sportowego Kina Letniego. Mecz z Królewskimi otworzy imprezę, podczas której odbędzie się spotkanie z Sylvestrem Stallone, a właściwie z odtwarzanym przez niego słynnym filmowym bohaterem „Rocky”, wyświetlanym w ramach Kina Letniego.

PowiązaneTematy

Sobotnie spotkanie będzie też okazją do zobaczenia oficjalnych koszulek klubowych. Zawodnicy Flyons zaprezentują się w nich po raz pierwszy przed publicznością.

Oto program sobotniej imprezy: 

20:00 – mecz Flyons UF Płock – Królewscy Płock,
21:00 – „Rocky”,
23:00 – dyskusja o filmie,
23:15 – „Ucieczka do zwycięstwa”,
01:15 – dyskusja o filmie,
01:30 – zakończenie imprezy.

Przypomnijmy, treningi Ultimate Frisbee odbywają się w soboty o 14 i poniedziałki o 18 na stadionie w Borowiczkach, w środy natomiast o 16 na Orliku przy Ogródku Jordanowskim. – Zapraszamy również na czwartkowe mecze przed ratuszem, gramy od godziny 19 – zachęcał Łukasz Kłopotowski z Flyons.

PetroNews jest patronem medialnym drużyny.