REKLAMA

W „Porozmawiajmy o modzie” tym razem o inspiracji podróżami

REKLAMA

W środę miało miejsce kolejne spotkanie „Porozmawiajmy o modzie”. Tym razem głównym tematem były podróże, o czym opowiedział gość specjalny – Agnieszka Sawicka.

21 marca odbyło się kolejne spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o modzie”. Prowadząca Sandra Panuś tym razem postanowiła poruszyć temat podróży i płynących z nich inspiracji. Panie rozmawiały w urokliwej kawiarni Charlie o różnych podejściach do podróżowania, o tym, jak się do nich przygotowywać oraz co można wynieść z takich wypraw.

Gościem specjalnym była Agnieszka Sawicka, współautorka bloga o rodzinnym podróżowaniu oraz właścicielka firmy zajmującej się planowaniem indywidualnych podróży.

fot. Wiktor Pleczyński

Spotkania „Porozmawiajmy o modzie” mają charakter dyskusyjny, więc każdy kto przyjdzie ma możliwość wypowiedzenia swojego zdania na dany temat i konfrontowania swoich pomysłów z resztą uczestniczek. Dzięki temu, spotkania są niezwykle ciekawe i często dające do myślenia.



fot. Wiktor Pleczyński

Podczas marcowego spotkania można było się między innymi dowiedzieć, że warto spróbować podróżowania aktywnego. Ważne, by nie ograniczać się do wykupienia „all inclusive” i odhaczenia najważniejszych atrakcji turystycznych, ale też wyjść na miasto, może zgubić się na chwilę, spojrzeć na życie i zwyczaje ludzi.

Została również poruszona kwestia pamiątek z podróży – uczestniczki zwróciły uwagę, że warto kupować ubrania i akcesoria z danego miejsca, bo tradycyjne pamiątki, przeważnie wyprodukowane w Chinach, tylko później walają się niepotrzebne i ostatecznie kończą w śmietniku. Wartym również rozważenia jest fakt, że czasami takie rzeczy są dużo tańsze, niż w Polsce, zależnie, oczywiście, od celu podróży.

PetroNews jest patronem medialnym wydarzenia.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU