REKLAMA

W Płocku złapano groźnego przestępcę. Włamywał się do domów i mieszkań

REKLAMA

Od kilku miesięcy w Płocku dokonywano włamań do domów i mieszkań. Jak się okazało, lokale okradał przestępca, który był objęty tzw. recydywą. Grozi mu 15 lat pozbawienia wolności.

Zgłoszenia włamań i kradzieży do mieszkań, domów jednorodzinnych oraz sklepu na terenie Płocka wpływały od kilku miesięcy. Z lokali znikały pieniądze, biżuteria oraz odzież i obuwie renomowanych marek. Złodziej miał doświadczenie – starał się, aby nie zostawiać śladów, które doprowadziłyby śledczych do ustalenia jego tożsamości. Jednak pomimo tego, kryminalni z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy wpadli na trop włamywacza.

– 35-latek w czwartek, 3 grudnia został zatrzymany przez policjantów i doprowadzony do płockiej komendy Policji, gdzie usłyszał kilka zarzutów, dotyczących włamań i kradzieży – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Wszystkich przestępstw dopuścił się w okresie tzw. recydywy. Płocczanin był już wcześniej karany za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna przyznał się do stawianych zarzutów, a decyzją prokuratury objęty został policyjnym dozorem – wyjaśnia.Mężczyźnie grozi kara nawet 15 lat pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 4

  1. Luz maria says:

    Debilni ludzie nie zamykają drzwi wejściowych do klatki schodowej a później wielkie zdziwienie że ich okradli!!!!!

  2. Adam5 says:

    Dozorem? ? Tzn że na wolności jest. Więzienie dla tych bez masek chyba.

  3. Dociekliwa says:

    Uciąć kur…wie ręce. Będzie sprawiedliwość

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Przeczytaj

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU