REKLAMA

W mieszkaniu i piwnicy znaleźli ponad kilogram narkotyków. Zatrzymano cztery osoby

REKLAMA
fot. KMP w Płocku

Płoccy policjanci zatrzymali cztery osoby, mające związek z handlem narkotykami. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad kilogram różnych substancji, w tym amfetaminę, metamfetaminę oraz marihuanę.

Policjanci operacyjni zwalczający przestępczość narkotykową 3 stycznia złożyli w jednym z płockich mieszkań niespodziewaną wizytę. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 33-letnia kobieta może posiadać w nim nielegalne substancje. Informacje te zostały potwierdzone.

PowiązaneTematy

W trakcie przeszukania zabezpieczone zostały narkotyki. Podczas czynności zatrzymany został również 29-letni płocczanin.

– Osoby zostały przesłuchane i usłyszały w prokuraturze zarzuty. Kobieta odpowie za posiadanie nieznacznej ilości narkotyków oraz handel niedozwolonymi substancjami, będzie też dozorowana przez Policję. Płocczaninowi przedstawiony został zarzut handlu narkotykami, a prokurator również zastosował wobec niego dozór – informuje asp. Krystyna Kowalska z KMP w Płocku.

Podejrzani przyznali się do zarzucanych czynów. Teraz grozi im do 10 lat pozbawienia wolności.Dzień później, 4 stycznia br. funkcjonariusze zatrzymali kolejnych przestępców narkotykowych. 22 i 24-latek wpadli bezpośrednio po nielegalnej transakcji.

– W mieszkaniu oraz piwnicy, wynajmowanych przez starszego z nich, funkcjonariusze zabezpieczyli ponad kilogram amfetaminy, marihuany oraz różnego rodzaju kryształy. Ich skład i właściwości będą znane po dokładnej analizie w laboratorium – relacjonuje asp. Krystyna Kowalska.

22-letni płocczanin przyznał się do posiadania nieznacznej ilości marihuany i po wykonanych czynnościach został zwolniony. Z kolei właściciel nielegalnego towaru doprowadzony został do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut wprowadzania do obrotu oraz posiadania znacznej ilości narkotyków. Wobec mężczyzny zastosowany został dozór Policji. Podejrzanemu 24-latkowi grozi teraz nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

fot. KMP w Płocku

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

 1. Anonim says:

  W Płocku wszyscy dostają tylko dozór policyjny
  Śmieszne

 2. ćpun lokalny says:

  To jest metamfetamina, nie „metaamfetamina”.

 3. Adwokat says:

  Mieli na własny użytek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU