REKLAMA

W lutym odbędzie się „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa”

REKLAMA

Od 7 do 14 lutego zaplanowano w Płocku kampanię społeczną „Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa”. Akcja odbywa się w Polsce po raz 5., a na celu ma podkreślenie znaczenia relacji małżeńskich.

Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa (International Marriage Week) to projekt, który promuje szczególną, komplementarną więź kobiety i mężczyzny. Akcja w Polsce odbywa się już po raz 5., poprzez wydarzenia organizowane w wielu miastach naszego kraju. Obecnie Tydzień Małżeństwa działa już w 22 krajach na 4 kontynentach (www.marriage-weekinternational.com).

– Nie jest to inicjatywa komercyjna, lecz mająca na celu propagowanie idei trwałej, bliskiej i satysfakcjonującej relacji małżeńskiej we współczesnym świecie. Celem projektu jest wzmacnianie relacji małżeńskich oraz motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, media i osoby publiczne do promowania znaczenia zdrowych małżeństw – tłumaczy Ewa Zaręba, Prezes Stowarzyszenia na rzecz Małżeństwa i Rodziny „NIE MA LEKKO”, które jest organizatorem wydarzenia.

Od 7 do 14 lutego zaplanowano wiele różnego rodzaju działań. W czasie wykładów i konferencji będą losowane wśród par małżeńskich prezenty w postaci voucherów, zniżek czy darmowych wejść do kina, restauracji, teatru, salonów urody, na ściankę wspinaczkową, również walentynkowa randka małżeńska, itp. pozyskane od grantodawców i partnerów Tygodnia Małżeństwa. We wszystkie dni Tygodnia Małżeństwa (oprócz niedziel) będą udzielane porady psychologów i terapeutów dla par małżeńskich – zapisy chętnych pod nr tel. 608 747 521.Pełen program znajdziecie na stronie www.tydzienmalzenstwa.pl i Facebooku. Wydarzenia są kierowane do par małżeńskich mieszkających w Płocku. Na każde wydarzenie oddzielnie obowiązuje zgłoszenie telefoniczne pod nr tel. 505 925 738. Przy wejściu na wydarzenie każda para zobowiązana jest okazać zdjęcie ślubne. Wszystkie wydarzenia są darmowe.

PetroNews objął wydarzenie patronatem medialnym.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Żonkoś says:

    Super inicjatywa! Wreszcie coś normalnego, ludzkiego a jednocześnie oryginalnego! ? Gratuluję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU