W centrum zawaliła się kamienica. Są osoby pod gruzami?

0

30 września przed południem zawaliła się kamienica w starej części Płocka. Z informacji jakie uzyskaliśmy wynika, że są osoby poszkodowane.

W Płocku zawaliła się kamienica w pobliżu ul. Królewieckiej i Kaczmarskiego, oznaczona jako ul. Sienkiewicza 38. Według informacji uzyskanych od czytelnika, pod gruzami mogą znajdować się jeszcze osoby.

– Na miejscu są nasze zastępy straży pożarnej – potwierdził Edward Mysera, rzecznik Państwowej Straży Pożarnej w Płocku. – Ze wstępnego rozpoznania sytuacji wynika, że jedna osoba została poszkodowana, znajduje się już poza kamienicą. Nie mamy jeszcze informacji, czy jakieś osoby znajdują się pod gruzami – dodał.

Według świadków, kamienica była remontowana, ekipa miała akurat przerwę śniadaniową. Kamienica miała 5 kondygnacji z poddaszem. Obecnie sprawdzane jest, czy pobliskie budynki również są zagrożone.

Osoby, przebywające w pobliżu są proszone o odsunięcie się od miejsca zdarzenia, gdyż nie wiadomo, czy nie będzie dalszych osunięć budynku. Strażacy, będący na miejscu nie wykluczają, że pod gruzami są osoby. Jest to sprawdzane.

Będziemy informować o szczegółach tego zdarzenia.

Rozległ się huk, kamienica zadrżała… – fotorelacja


Podziel się.

Patronat i artykuły sponsorowane w PetroNews.pl


Warto Przeczytać

Płocki Styl Paulina_Snapseed

Jesień zadomowiła się na dobre, co widać chociażby po strojach płocczan. Nasza stylistka Sandra Panuś ponownie wyruszyła na ulice naszego miasta, aby wybrać osoby, które dostosowały się do zmian w pogodzie nie tylko pod kątem chłodniejszej aury, ale i mody. Zobaczcie kolejny odcinek “Płockiego stylu”.


Ostatnie Informacje