REKLAMA

Uszkodził kilka aut, bo… był zdenerwowany. I pijany

REKLAMA

Do pięciu lat więzienia grozi mężczyźnie, który uszkodził kilka samochodów na jednym z płockich osiedli. Jak przyznał podejrzany, zrobił to pod wpływem silnych emocji i alkoholu.

Do tego zdarzenia doszło w piątkowy wieczór, 30 kwietnia. Płoccy policjanci otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu kilku aut zaparkowanych na osiedlu Miodowa.

– Na miejscu okazało się, że w autach uszkodzone były m.in. lusterka i karoseria – informuje mł. asp. Marta Lewandowska, oficer prasowa płockiej policji. – Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu płockiej komendy Policji zajęli się sprawą. W wyniku operacyjnych ustaleń, namierzyli podejrzanego o uszkodzenia – wyjaśnia.We wtorek, 4 maja na terenie powiatu płockiego zatrzymano 30-letniego mężczyznę, który przyznał się do uszkodzenia czterech pojazdów. Tłumaczył policjantom, że był wówczas pod wpływem silnych emocji i alkoholu.

To usprawiedliwienie nie uchroni go przed odpowiedzialnością. Mieszkaniec powiatu płockiego otrzymał już zarzuty, dotyczące uszkodzenia cudzej rzeczy. Grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia, dodatkowo musi pokryć koszty naprawy uszkodzonych pojazdów.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 3

  1. Edek says:

    Mógł walić głupim łbem o ścianę…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU