REKLAMA

Ukradł dziecięcy wózek. Policjanci znaleźli u 56-latka części skradzionego towaru

REKLAMA

Z klatki schodowej jednego z bloków w centrum Sierpca zniknął drogi wózek dziecięcy. Policjanci w ciągu kilku godzin namierzyli złodzieja, którym okazał się 56-letni mężczyzna.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu, w miniony wtorek, 13 grudnia br. policjanci operacyjni sierpeckiej komendy zauważyli na jednym z portali społecznościowym informacje o kradzieży wózka dziecięcego z klatki schodowej w centrum miasta.

PowiązaneTematy

– Nieznany sprawca ukradł wózek o wartości 3 tys. złotych. Sprawą zajęli się policjanci kryminalni. W ramach prowadzonych działań operacyjnych, wytypowali i ustalili podejrzewanego o kradzież mężczyznę, którym okazał się 56-letni mieszkaniec powiatu sierpeckiego. Niezwłocznie udali się do miejsca, gdzie zamieszkuje mężczyzna i znaleźli części od skradzionego wózka. Amator cudzej własności został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie – informuje asp. Katarzyna Krukowska z KPP w Sierpcu.Sprawca usłyszał już zarzut kradzieży, przyznał się do jej popełnienia. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 6

 1. Nie uwierzę w to says:

  Policjanci tak sami z siebie wzieli się za robotę bez oficjalnego zgłoszenia ?

 2. .... says:

  Rączki poucinać, więcej się nie połasi. Piszecie drogi wózek, jakby nie wiadomo ile kosztował. 3 tyś. to normalna cena wózka.

 3. Anonim says:

  Mode spodziewal sie dziecka darujcie mu

 4. Płock says:

  Co za idiota zostawia wozek niby tyle warty na klatce schodowej to raz. A dwa co to właśnie za głupi zwyczaj zawalania klatki schodowej wózkami . To nie jakaś poczekalnia

  • Mica says:

   Głupi to ty jesteś. Klatki schodowe często mają miejsca na takie rzeczy, tzw. wózkarnie. Są i w starych i w nowych blokach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU