REKLAMA

Ukradł busa i jechał nim pijany. Po zatrzymaniu… uciekł w pole

REKLAMA

Nietrzeźwy mieszkaniec Elbląga ukradł na płockim dworcu autobusowo-kolejowym samochód. Dojechał nim aż do Goślic, gdzie zatrzymał go przypadkowy kierowca. Pomimo znacznego upojenia alkoholowego, mężczyzna rozpoczął ucieczkę w pobliskim polu…

Do tych zdarzeń doszło we wtorek, 14 września, w późnych godzinach nocnych. Dyżurny płockiej komendy otrzymał informację, że na drodze krajowej nr 60, w pobliżu miejscowości Goślice (gm. Bielsk) nietrzeźwy kierowca busa, któremu dalszą podróż udaremnił jadący za nim zgłaszający, ucieka w pobliskie pola.

PowiązaneTematy

– Na miejsce szybko pojechał patrol, który po dokładnym rozpytaniu świadków oraz krótkim pościgu zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Okazało się jednak, że uciekinier nie jest właścicielem busa. Samochód został skradziony z parkingu w rejonie dworca w Płocku – informuje asp. Krystyna Kowalska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.Bus został przekazany właścicielowi, natomiast zatrzymanego 46-letniego mieszkańca Elbląga, który miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie, policjanci doprowadzili do policyjnego aresztu. W środę, 15 września płoccy funkcjonariusze przedstawili mężczyźnie zarzuty kradzieży pojazdu w recydywie oraz kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, za które grozi kara nawet do 7 i pół roku pozbawienia wolności.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU