TVN Turbo nagrywało w Płocku spot

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Miniony weekend obfitował w ciekawe wydarzenia dla płockich miłośników motoryzacji. Oprócz ogólnopolskiego zlotu maluchów, który naszym zdaniem wypadł świetnie, ci bardziej czujni czy dociekliwi zapaleńcy mogli zobaczyć, a nawet wziąć udział w zdjęciach do spotu promocyjnego jesiennej ramówki TVN Turbo.

Warszawska ekipa rozpoczęła pracę w naszym mieście 15 sierpnia wczesnym rankiem. Pośród stalowych gwiazd mogliśmy zobaczyć epicką, demoniczną wręcz Syrenę z silnikiem V8 od Mercedesa, która sprawiała wrażenie jakby wyjechała z Gotham City. Na dodatkowy podziw, uwagę i pochwałę zasługuje fakt, iż ten samochód został zbudowany w garażu przez, wydawałoby się, zwykłego miłośnika motoryzacji. Poza wizją następcy królowej polskich szos, na planie widzieliśmy Citroena DS21, Toyotę Celicę pierwszej generacji, których w Polsce są zaledwie cztery sztuki, czy Forda Mustanga z pierwszej serii, samochód którego miłośnikom motoryzacji nie trzeba opisywać.

Obok gwiazd w postaci samochodów, były także gwiazdy świata motoryzacji. Głównym bohaterem całego przedsięwzięcia był Tomasz Kuchar i jego 400-konna Subaru Impreza, jednak nie tylko popularny kierowca rajdowy odwiedził Płock. Obecni byli również Patryk Mikiciuk, Rafał Jemielita oraz Kuba Bielak. To ich twarze widzimy na ekranach telewizorów, gdy chłoniemy motoryzacyjną wiedzą przekazywaną przynajmniej raz w tygodniu.

Wybór naszego miasta na kręcenie spotu do jesiennej ramówki potwierdza teorię, że Płock może być i jest miastem motoryzacyjnym. Ilość imprez poświęconych samochodom i motocyklom oraz takie sytuacje, jak piątkowa, urozmaicają i wzbogacają napędzany benzyną świat naszego miasta. A to przecież nie ostatnie motoryzacyjne emocje w Płocku.

Zobaczcie jak wyglądało kręcenie materiału na filmach TVN Turbo.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji