REKLAMA

TVN Turbo nagrywało w Płocku spot

REKLAMA

Miniony weekend obfitował w ciekawe wydarzenia dla płockich miłośników motoryzacji. Oprócz ogólnopolskiego zlotu maluchów, który naszym zdaniem wypadł świetnie, ci bardziej czujni czy dociekliwi zapaleńcy mogli zobaczyć, a nawet wziąć udział w zdjęciach do spotu promocyjnego jesiennej ramówki TVN Turbo.

Warszawska ekipa rozpoczęła pracę w naszym mieście 15 sierpnia wczesnym rankiem. Pośród stalowych gwiazd mogliśmy zobaczyć epicką, demoniczną wręcz Syrenę z silnikiem V8 od Mercedesa, która sprawiała wrażenie jakby wyjechała z Gotham City. Na dodatkowy podziw, uwagę i pochwałę zasługuje fakt, iż ten samochód został zbudowany w garażu przez, wydawałoby się, zwykłego miłośnika motoryzacji. Poza wizją następcy królowej polskich szos, na planie widzieliśmy Citroena DS21, Toyotę Celicę pierwszej generacji, których w Polsce są zaledwie cztery sztuki, czy Forda Mustanga z pierwszej serii, samochód którego miłośnikom motoryzacji nie trzeba opisywać.

Obok gwiazd w postaci samochodów, były także gwiazdy świata motoryzacji. Głównym bohaterem całego przedsięwzięcia był Tomasz Kuchar i jego 400-konna Subaru Impreza, jednak nie tylko popularny kierowca rajdowy odwiedził Płock. Obecni byli również Patryk Mikiciuk, Rafał Jemielita oraz Kuba Bielak. To ich twarze widzimy na ekranach telewizorów, gdy chłoniemy motoryzacyjną wiedzą przekazywaną przynajmniej raz w tygodniu.

Wybór naszego miasta na kręcenie spotu do jesiennej ramówki potwierdza teorię, że Płock może być i jest miastem motoryzacyjnym. Ilość imprez poświęconych samochodom i motocyklom oraz takie sytuacje, jak piątkowa, urozmaicają i wzbogacają napędzany benzyną świat naszego miasta. A to przecież nie ostatnie motoryzacyjne emocje w Płocku.Zobaczcie jak wyglądało kręcenie materiału na filmach TVN Turbo.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU