REKLAMA

Turniej szachowy dla każdego

REKLAMA

Akademia Szachowa w Płocku zaprasza wszystkich potrafiących grać w szachy na Turniej Inauguracyjny Akademii. Do wygrania nagrody pieniężne, ale ważniejsza jest możliwość zmierzenia się w turnieju z miłośnikami tej gry.

PowiązaneTematy

I Turniej o Puchar Akademii Szachowej Płock w kategorii szachów szybkich odbędzie się w systemie szwajcarskim, na dystansie 9 rund z tempem gry 20 min. na zawodnika.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie poprzez witrynę internetową lub telefonicznie, pod numerem tel. 505-848-645, najpóźniej do dnia poprzedzającego dzień zawodów oraz opłacenie wpisowego, w ramach którego uczestnicy otrzymają specjalny talon na obiad, z którego będzie można skorzystać w restauracji hotelu podczas przerwy po V rundzie.

Harmonogram turnieju:
a) godz. 8:30-9:00 – potwierdzenie obecności/rejestracja zawodników/opłata wpisowego,
b) godz. 9:00-9:20 – uroczyste otwarcie turnieju i odprawa techniczna,
c) godz. 9:30 – I runda,
d) godz. 13:20-14:00 przerwa obiadowa (po V rundzie),
e) godz. 17:00 – zakończenie IX rundy,
f) godz. 17:15-17:30 – uroczyste zakończenie i rozdanie nagród.Ogólny fundusz nagród wynosi 6 tys. zł, zwycięzca pierwszej nagrody otrzyma 750 zł. Organizator przewiduje również puchary dla trzech najlepszych zawodników, książki dla wszystkich zawodników nie nagrodzonych oraz dyplomy dla wszystkich uczestników.

Turniej szachowy rozpocznie się 25 lutego o godz. 9 w Hotelu Starzyńskim (Płock, ul. Piekarska 1). Organizatorem turnieju jest Akademia Szachowa Płock, sędzią głównym turnieju będzie Paweł Flak. Więcej informacji na stronie turnieju.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU