Zamknij

Płockie zmagania najlepszych szachistów w Polsce rozstrzygnięte

16:05, 30.06.2020 ok. 1 min. czytania
Skomentuj

Za nami Mistrzostwa Płocka w Szachach Błyskawicznych 2020. Rywalizowało ze sobą 30 najlepszych zawodników z całej Polski.
27 czerwca w sali PSS Zgoda Płock odbyły się Mistrzostwa Płocka w Szachach Błyskawicznych 2020. Ze względu na ograniczenia związane z epidemią koronawirusa, w rywalizacji mogło wziąć udział jedynie 30 zawodników. Do Płocka przyjechali szachiści z całej Polski. Organizatorem wydarzenia był Klub Szachowy Hetman Płock. Zwycięzcą, z dorobkiem 8,5 pkt, został mistrz Rafał Przedmojski (Gambit Starachowice), zdobywając tym samym tytuł Mistrza Płocka w Szachach Błyskawicznych 2020. Tuż za nim, z dorobkiem 8 pkt, uplasował się arcymistrz Mirosław Grabarczyk (KSz Hetman Płock). Ostatnie miejsce na podium zajął, z dorobkiem 8 pkt, kandydat na mistrza Rafał Kowalczyk (LKS Park Starzenice). Klasyfikacja pierwszej dziesiątki:
  1. PRZEDMOJSKI, Rafał - KLIM UKSz Gambit Starachowice - 8.5 pkt.
  2. GRABARCZYK, Mirosław - KSz Hetman Płock - 8.0 pkt.
  3. KOWALCZYK, Rafał - LKS PARK Starzenice - 8.0 pkt.
  4. GRABARCZYK, Bogdan - SzUKS Gostmat 83 Gostynin - 7.5 pkt.
  5. DUCH, Mariusz - SzUKS Gostmat 83 Gostynin - 7.0 pkt.
  6. STECZEK, Marcin - TS-R Hetman Konin - 7.0 pkt.
  7. GAWROŃSKI, Mirosław - KSz Hetman Płock - 7.0 pkt.
  8. JĘDRYCZKA, Krystian - Płock - 6.5 pkt.
  9. GROCHOWSKI, Mariusz - SzUKS Gostmat 83 Gostynin - 6.5 pkt.
  10. BIEŃKOWSKI, Zbigniew - Płońsk - 6.5 pkt.
Organizację konkursu wsparli: PKN ORLEN (sponsor generalny), SoftHard S.A., Suez PGK Sp. z o.o., Społem PSS Zgoda oraz senator Marek Martynowski.


materiały prasowe

(Wiktor Pleczyński)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
Nie przegap żadnego newsa, zaobserwuj nas na
GOOGLE NEWS
facebookFacebook
twitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze

komentarz(0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

🙂🤣😐🙄😮🙁😥😭
😠😡🤠👍👎❤️🔥💩 Zamknij

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu petronews.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas redakcja@petronews.pl lub użyj przycisku Zgłoś komentarz

OSTATNIE KOMENTARZE

0%