REKLAMA

Szlabany w górę, a pociąg jedzie… Niebezpieczny przejazd na Słonecznej

REKLAMA

– Uwaga! Tak działają szlabany na Słonecznej! – napisała płocczanka, publikując wstrząsający film z płockiego przejazdu kolejowego. Szlabany są podniesione, a po torach sunie pociąg z cysternami…

PowiązaneTematy

Film został opublikowany w sobotę, 18 lutego, ma już ponad 13 tys. wyświetleń.

– Informuję tylko, żeby uważać, może się stać nieszczęście. Mój mąż zauważył pociąg… a dużo jest takich, którzy nie patrzą, tylko przejeżdżają – pisze w komentarzu pani Zuzanna, autorka nagrania.

To, że szlabany na przejeździe kolejowym przy ul. Słonecznej nie działają prawidłowo, potwierdzają też inni komentujący.

– To nie jest pierwszy taki przypadek… Jeżeli rogatka jest uszkodzona, powinna pojawić się informacja… Takiej nie ma… Rozglądajcie się przejeżdżając przez przejazdy kolejowe – apeluje płocczanka.

– Tyle razy też się [szlaban – przyp.red.] zaciął, że trzeba było na około jechać inną drogą – potwierdza pan Kamil.Wysłaliśmy już pytania do Polskich Kolei Państwowych, będziemy informować o tej sprawie.

Śmiertelne potrącenie na torach w Płocku

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Mariusz says:

    Przed przejazdem zawsze trzeba sie rozejrzeć prawko za kaczke a tym bardziej ostatnio stoi znak stop chyba ze juz go zdieli

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU