REKLAMA

„Pokot” Agnieszki Holland w NK Przedwiośnie

REKLAMA

Już 24 lutego na ekranach NK Przedwiośnie będziemy mogli zobaczyć najnowszy film Agnieszki Holland pt. „Pokot”. Reżyserka filmu na zakończonym 67. Festiwalu Filmowym w Berlinie, otrzymała właśnie za tę produkcję Srebrnego Niedźwiedzia – nagrodę Alfreda Bauera.

PowiązaneTematy

Film „Pokot” opowiada o emerytowanej inżynierce Janinie Duszejko, która kiedyś zajmowała się budowaniem mostów w Syrii, a teraz uczy w wiejskiej szkole języka angielskiego, dorabiając do emerytury. Z zamiłowania astrolożka, czyta w gwiazdach i rozmawia ze zwierzętami.

kadr z filmu „Pokot”

Pewnej śnieżnej nocy Duszejko odnajduje ciało sąsiada – kłusownika, a jedyne ślady wokół jego domu, to tropy saren. Zaraz po tym incydencie, giną kolejne lokalne osobistości. Wszystkich zabitych łączy jedna pasja – polowania. Lokalni policjanci poszukują sprawcy. Duszejko postanawia rozpocząć swoje własne śledztwo, które prowadzi ją do zaskakujących wniosków. Czy jest to możliwe, że myśliwi sami stali się zwierzyną?

W rolach głównych możemy zobaczyć Agnieszkę Mandat, Tomasza Kota, czy Andrzeja Grabowskiego.https://www.youtube.com/watch?v=SxWvyBJx4xg

 

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU