REKLAMA

Tragedia na DK10. Zginął kierowca ciężarówki, kierowca traktora jest ranny [ZDJĘCIA]

REKLAMA

Bezkształtna masa – tak można określić to, co zostało z kabiny samochodu ciężarowego po zderzeniu z traktorem. Nie żyje kierowca ciężarówki, a do szpitala trafił kierujący traktorem.

Do wypadku doszło w poniedziałek, 18 października około godz. 20.40 na drodze krajowej nr 10 w miejscowości Stropkowo (gm. Zawidz, pow. sierpecki).

– Po dojechaniu na miejsce okazało się, że doszło do zderzenia samochodu ciężarowego z ciągnikiem rolniczym i przyczepą – informują strażacy z OSP Zawidz Kościelny.

Niestety, zderzenie okazało się śmiertelne dla kierowcy ciężarówki, kierowca traktora trafił do szpitala. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana w obu kierunkach. Działania strażaków trwały aż 7 godzin.– Do zdarzenia doszło na prostym odcinku nieoświetlonej drogi krajowej nr 10 w miejscowości Stropkowo. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni mieszkaniec powiatu łomżyńskiego, kierując samochodem ciężarowym z naczepą, z bliżej nieokreślonych przyczyn uderzył w poprzedzający go zespół pojazdów rolniczych. W wyniku zderzenia, kierujący pojazdem ciężarowym doznał ciężkich obrażeń ciała i mimo podjętej reanimacji, zmarł. Kierujący ciągnikiem rolniczym z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Sierpcu – wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Sierpcu.

Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu, pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

W akcji wzięły udział zastępy: OSP Zawidz, JRG PSP Sierpc i OSP Słupia, a także Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja.

Fot. OSP Zawidz Kościelny
Fot. OSP Zawidz Kościelny
Fot. OSP Zawidz Kościelny
Fot. OSP Zawidz Kościelny
Fot. OSP Zawidz Kościelny

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Kolejny Artykuł

Komentarze 4

 1. Śledczy 2 says:

  Śledczy piszesz głupoty o jakich świat nie słyszał 🤦żałuję że teraz trafiłem na ten artykuł . Widziałeś ile drogi ujechal od wyjazdu z pola ? Widziałeś na jakiej wysokości miał światła i światła obrysowe ? Widocznie nie byłeś i głupoty piszesz 🤷

 2. przeca jak ja widze światła to i mnie widać u jejich says:

  RIP
  Ciekawe, czy przyczepa traktora miała działające oświetlenie. A jeśli miała, to czy nie było pokryte błotem..

  • Doświadczenie śledcze? says:

   Skąd wiesz, że to wina traktorzysty?
   Byłęś tam na miejscu wypadku, skoro sugerujesz jak było?

   • Śledczy says:

    Ja byłem i widziałem facet mu wyjechał traktorem z naczepą… nie mial oświetlenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

REKLAMA


 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU