REKLAMA

To już 5 lat rozmów stylistki z płocczankami

REKLAMA

Po 5 latach cykl „Porozmawiajmy o Modzie” Sandry Panuś rozwinął się i już nie dotyczy tylko stylu ubierania. Płocczanki podczas spotkań rozmawiają o wszystkich istotnych dla kobiet sprawach i nie inaczej będzie tym razem.

25 lutego o godzinie 17 w Płockiej Galerii Sztuki odbędzie się spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o…”. A gdzie podziało się słowo „modzie”? Spotkania z Sandrą Panuś z biegiem czasu rozwijały się i przybierały coraz ambitniejszy wymiar, przestały dotyczyć wyłącznie stylu ubierania. Płocczanki zaczęły rozmawiać o stylu życia i inspiracjach, miło spędzając wspólnie czas – moda stała się tłem do rozmów.

Wydarzenie będzie miało charakter debaty. Podzielone będzie na trzy części: ciało, umysł, duch. Weźmie w niej udział aż siedmiu wyjątkowych gości: Mateusz Zabłocki, Karolina Spychalska, Arnika Bytner-Siwek, Karolina Kulisz-Pietrzykowska, Justyna Luszyńska, Agnieszka Bednarska.

Jednym z gości „Porozmawiajmy o…” będzie Taisja Laudy. Jest ona twórczynią unikatowego programu prowadzącego do odnalezienia osobistej misji i spełnienia na wszystkich płaszczyznach życia – GeniusFormula.

Spotkanie poprowadzi tradycyjnie Sandra Panuś: coach ICC, doradca wizerunkowy, organizatorka kobiecych spotkań, blogerka, mentorka, ambasadorka Fundacji Sukces Pisany Szminką.– Spotkamy się w babskim gronie w Płockiej Galerii Sztuki przy kawie lub herbacie. Spotkanie ma charakter dyskusyjny, dlatego jest to doskonała okazja do zadawania pytań i rozwiewania wątpliwości – podkreśla Sandra Panuś.

Kiedy? 25 lutego (wtorek) godzina 17-20
Gdzie? Płocka Galeria Sztuki ul. Sienkiewicza 36

Zapisy oraz więcej informacji na stronie internetowej sandrapanus.pl. Liczba miejsc ograniczona.

PetroNews jest patronem medialnym  wydarzenia.

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU