REKLAMA

To już 5 lat rozmów stylistki z płocczankami

REKLAMA

Po 5 latach cykl „Porozmawiajmy o Modzie” Sandry Panuś rozwinął się i już nie dotyczy tylko stylu ubierania. Płocczanki podczas spotkań rozmawiają o wszystkich istotnych dla kobiet sprawach i nie inaczej będzie tym razem.

25 lutego o godzinie 17 w Płockiej Galerii Sztuki odbędzie się spotkanie z cyklu „Porozmawiajmy o…”. A gdzie podziało się słowo „modzie”? Spotkania z Sandrą Panuś z biegiem czasu rozwijały się i przybierały coraz ambitniejszy wymiar, przestały dotyczyć wyłącznie stylu ubierania. Płocczanki zaczęły rozmawiać o stylu życia i inspiracjach, miło spędzając wspólnie czas – moda stała się tłem do rozmów.

Wydarzenie będzie miało charakter debaty. Podzielone będzie na trzy części: ciało, umysł, duch. Weźmie w niej udział aż siedmiu wyjątkowych gości: Mateusz Zabłocki, Karolina Spychalska, Arnika Bytner-Siwek, Karolina Kulisz-Pietrzykowska, Justyna Luszyńska, Agnieszka Bednarska.

Jednym z gości „Porozmawiajmy o…” będzie Taisja Laudy. Jest ona twórczynią unikatowego programu prowadzącego do odnalezienia osobistej misji i spełnienia na wszystkich płaszczyznach życia – GeniusFormula.

Spotkanie poprowadzi tradycyjnie Sandra Panuś: coach ICC, doradca wizerunkowy, organizatorka kobiecych spotkań, blogerka, mentorka, ambasadorka Fundacji Sukces Pisany Szminką.– Spotkamy się w babskim gronie w Płockiej Galerii Sztuki przy kawie lub herbacie. Spotkanie ma charakter dyskusyjny, dlatego jest to doskonała okazja do zadawania pytań i rozwiewania wątpliwości – podkreśla Sandra Panuś.

Kiedy? 25 lutego (wtorek) godzina 17-20
Gdzie? Płocka Galeria Sztuki ul. Sienkiewicza 36

Zapisy oraz więcej informacji na stronie internetowej sandrapanus.pl. Liczba miejsc ograniczona.

PetroNews jest patronem medialnym  wydarzenia.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU