REKLAMA

Technika zawiodła Zeusa [ZDJĘCIA]

REKLAMA

25 października w płockim Domu Muzyki wystąpił Zeus – łódzki raper i producent muzyczny. Problemy techniczne sprawiły, że koncert musiał skończyć się wcześniej niż planowano.

PowiązaneTematy

Zeus to pseudonim artystyczny Kamila Rutkowskiego. Polski raper był członkiem grupy muzycznej Pierwszy Milion. Wraz z zespołem nagrał dwie płyty: Pierwszy Mixtape z 2006 roku oraz Deep Cover Mixtape wydany rok później. Rutkowski współpracował również z takimi wykonawcami jak: Familia H.P., Miuosh, Ten Typ Mes, O.S.T.R., Pesante, PHHR, PMM, Projektanci, Uśpione Miasto oraz Vademecum.

W 2007 roku raper wydał pierwszy solowy album pt. Re-Mix-Tape – Volume, rok później kolejny, pn. „Muzyka ofensywna”. W czerwcu 2008 roku Zeus wygrał ogólnopolski konkurs na demo roku, zorganizowany przez magazyn WuDoo. Główną nagrodą było nagranie i wydanie albumu, który ukazał się 14 listopada 2008 roku pn. „Co nie ma sobie równych”.W piątkowy wieczór występ Zeusa przyciągnął około stu widzów. Koncert był przerywany przez spore problemy techniczne, przez co raper zmuszony był wcześniej zakończyć występ.

Zobaczcie zdjęcia z koncertu.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU