Targi z ofertą edukacyjną – już w kwietniu

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Znana jest już data kolejnej edycji Płockich Targów Edukacyjnych. 10 kwietnia młodzież z Płocka i powiatu płockiego będzie mogła zapoznać się  z możliwościami rozwoju edukacyjnego i dalszej kariery zawodowej.

Tegoroczna edycja Targów Edukacyjnych odbędzie się od godz. 10 do 14 w Hali Sportowej na terenie Centrum Sportu i Rekreacji Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku (al. Kilińskiego 12). Jak tłumaczą organizatorzy, ideą targów jest przybliżenie młodzieży i osobom poszukującym pracy możliwości dalszego kształcenia i rozwoju osobistego. Dlatego na targach pojawią się firmy i instytucje, które przedstawią ofertę edukacyjną czy różnego rodzaju formy wsparcia w budowaniu własnej kariery zawodowej i drogi edukacyjnej. Uczniowie będą mogli również poszerzyć swoją wiedzę, potrzebną do kształtowania ścieżki rozwoju zawodowego.

Potencjalni wystawcy mogą zgłaszać się do 20 marca br. – ilość stoisk wystawienniczych jest ograniczona, więc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgodnie z regulaminem targów, pierwszeństwo udziału mają placówki oświatowe, a udział jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje znajdują się na tej STRONIE.

PetroNews jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji