Wybierz swoją przyszłość. Targi edukacyjne już w poniedziałek

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

W poniedziałek, 7 kwietnia, w Hali Włodkowica odbędzie się kolejna edycja Płockich Targów Edukacyjnych. Swą ofertę przedstawią młodym płocczanom przedstawiciele szkół ponadgimnazjalnych, policealnych i uczelni wyższych.

Tegoroczna, siódma już edycja targów, rozpocznie się o godzinie 10 w Hali Sportowej na terenie Centrum Sportu i Rekreacji Szkoły Wyższej im. Pawła Włodkowica w Płocku przy al. Kilińskiego 12. Jak podają organizatorzy, celem targów jest przybliżenie młodzieży i poszukującym pracy możliwości kształcenia oraz zaprezentowanie form wsparcia w budowaniu własnej kariery zawodowej.

Zeszłoroczna impreza okazała się dużym sukcesem, a uczniowie chwalili ideę targów i realizację. Organizatorzy przygotowali scenę, na której odbywały się pokazy – od śpiewu chóru, po konkursy i kurs pierwszej pomocy włącznie. Atrakcjami kusiły także szkoły i uczelnie. Wystawcy robili wszystko, by jak najwięcej ludzi odwiedziło i zapoznało się właśnie z ich ofertą. Rozdawano ulotki, baloniki, prospekty i gadżety reklamowe, a na korytarzach aż roiło się od uczniów, którzy – co ciekawe – przyszli na imprezę, mając skonkretyzowaną wizję swojej dalszej edukacji. Siódma edycja targów zapowiada się równie interesująco.

Płockie Targi Edukacyjne 2014,odbędą się 7 kwietnia 2014 r. w godz.10-14. Wstęp wolny. PetroNews jest patronem medialnym imprezy.

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji