REKLAMA

Sylwia Grzeszczak i Noc Kabaretowa – wkrótce w Płocku!

REKLAMA

W maju czeka nas podwójna dawka świeżej kultury. Świeżej, bo nie tylko oryginalnej, ale i… oglądanej na świeżym powietrzu. Najpierw, 10 maja w płockim amfiteatrze wystąpi jedna z najbardziej popularnych i utalentowanych polskich wokalistek – Sylwia Grzeszczak, a osiem dni później będzie okazja pośmiać się podczas 13. edycji Płockiej Nocy Kabaretowej!

Sylwia Grzeszczak TEN Tour

10.05.2019, godzina 19:30
Amfiteatr Płock

Bilety:

Już 10 maja o godzinie 19.30 w płockim Amfiteatrze odbędzie się koncert Sylwii Grzeszczak, określanej mianem jednej z najbardziej popularnych i utalentowanych polskich wokalistek. Jest ona również kompozytorką i autorką tekstów, której hity zdobywają listy przebojów.

Właśnie w tym roku mija 10 lat od wydania przez Sylwię Grzeszczak jej debiutanckiego albumu „Ona i On”. Z okazji tego niezwykłego jubileuszu artystka rusza w trasę koncertową pod tytułem „TEN”. Pojawi się w największych miastach Polski, również w Płocku.

Podczas koncertu usłyszymy najpopularniejsze przeboje Sylwii w aranżacjach przygotowanych specjalnie na 10-lecie pracy artystycznej piosenkarki.

– „TEN”, to spotkanie z Sylwią Grzeszczak jakiej jeszcze nie znacie, ale jednego możecie być pewni – nie zabraknie ogromnego talentu, świetnego kontaktu z publicznością i piosenek, które nuci cała Polska! – zachęcają organizatorzy.

XIII Płocka Noc Kabaretowa: „Polska mistrzem Polski”

18.05.2019, godzina 20:00
Amfiteatr PłockBilety:

– Jesteśmy mistrzami i to nie podlega żadnej dyskusji. Zbieramy sztab najlepszych specjalistów z zakresu PR, marketingu i reklamy, aby udowodnić światu, że Polska to potęga jest i basta. A w czym? Lepiej zapytajcie w czym nie jesteśmy potęgą. Jesteśmy mistrzami świata w każdej dziedzinie. Sport, nauka, kultura – długo by wymieniać.
A przede wszystkim jesteśmy potęgą kabaretową! – tak zapraszają organizatorzy 13. już edycji Płockiej Nocy Kabaretowej, która co roku na żywo i przed ekranami telewizorów wywołuje u Polaków salwy śmiechu.

Tej tezy będą bronili wraz z prowadzącymi – Kabaretem Nowaki, takie gwiazdy estrady jak: Kabaret Młodych Panów, Igor Kwiatkowski, Kabaret K2, Formacja Chatelet, Kabaret Czesuaf, Kabaret Chyba, Kabaret Zachodni. Mikołaj Cieślak i Michał Czernecki.

Płocka Noc Kabaretowa będzie również transmitowana w Polsacie. Więcej szczegółów na stronie plockanockabaretowa.pl.

*Program będzie rejestrowany jest przez TV Polsat, biorąc udział w wydarzeniu, uczestnicy godzą się na wykorzystanie swojego wizerunku.

artykuł promowany

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU