“Strażacy” przenieśli się do Żyrardowa?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Producenci serialu “Strażacy”, który miał pierwotnie kręcony być w Płocku, okryli wielką tajemnicą informację, w której podwarszawskiej miejscowości ostatecznie serial powstanie. Zdaje się, że właśnie tajemnica została odkryta.

Nazwy miejscowości, w której padł pierwszy klaps “Strażaków” próbowaliśmy dowiedzieć się od kilku miesięcy. Jednak spółka Baltmedia nabrała wody w usta, tłumacząc, że zamieszanie wokół miejsca realizacji serialu nie jest producentom potrzebne.

Tuż po publikacji naszego ostatniego artykułu na ten temat, natrafiliśmy na artykuł, który być może jest odpowiedzią na nasze pytanie. Portal Strazak.org.pl opublikował artykuł, którego źródłem miała być Newseria.pl. Obydwa artykuły różnią się jednak małym, ale istotnym szczegółem. Na pierwszym portalu czytamy: “Adam przeniósł się z Warszawy do Żyrardowa i zaczyna pracę w OSP”, natomiast w drugim artykule: “Adam (Zakościelny) właśnie przeniósł się ze stolicy na prowincję, by zacząć pracę w jednostce ochotniczej straży pożarnej”.

Zdaje się więc, że to właśnie Żyrardów zagości w serialu TVP, co potwierdzałby także komentarz na naszym profilu facebookowym pod artykułem o “Strażakach”: “i tak Żyrardów wygrał z Płockiem”…

Zrzut strony strazak.org.pl

Zrzut strony strazak.org.pl

Podziel się:

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji