REKLAMA

Stare Dobre Małżeństwo w Płocku. Chcecie bilety? [ZAKOŃCZONY]

REKLAMA

25 marca Stare Dobre Małżeństwo wystąpi w Płocku. Zespół będzie promować swoją nową płytę “Memorabilia”. Z okazji tego wydarzenia mamy dla Was aż 5 biletów na ich koncert!

PowiązaneTematy

Stare Dobre Małżeństwo tworzy naprawdę dobry związek – ich utwory możemy słuchać od ponad 30 lat. Grupa zrodziła się z duetu wokalno-gitarowego, który swoim folk rockowym brzmieniem zachwycił wielu odbiorców. Muzykę do większości utworów skomponował Krzysztof Myszkowski.

W swoim dorobku artystycznym mają wydanych kilkanaście płyt, które są niezwykle popularne i chętnie słuchane zarówno przez młodzież, jak i starszych odbiorców.

W Płocku wystąpią 25 marca br. o godz. 18 w Państwowej Szkole Muzycznej, ul. Kolegialna 23.

Konkurs

Nasi czytelnicy mają okazję wygrać aż 5 pojedynczych zaproszeń na ten koncert.

Co zrobić, aby otrzymać bilet?  Należy przesłać krótką odpowiedź na pytanie: Skąd wzięła się nazwa kapeli? Pamiętajcie, aby w zgłoszeniu podać imię i nazwisko oraz prawidłowy adres e-mail. Odpowiedzi wraz z danymi osobowymi należy przesyłać na nasz KONTAKT do 15 marca br., w temacie wpisując „SDM”.Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na naszym profilu facebookowym oraz na portalu PetroNews.pl do 17 marca. Zwycięzcy zostaną również powiadomieni o wygranej za pośrednictwem poczty elektronicznej.

WYNIKI KONKURSU

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Na pytanie: „Skąd wzięła się nazwa kapeli?”  poprawną odpowiedzią było:

Duet w 1984 wziął udział w eliminacjach do Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Wtedy grupa została po raz pierwszy przedstawiona jako „Stare Dobre Małżeństwo”, gdyż, jak zauważył zapowiadający ich spiker, muzycy znają się i grają ze sobą tak długo, że można im przypisać takie określenie.

Poprawnej odpowiedzi udzielili: Żaneta Gościniak, Aleksandra Kosińska, Karolina Czekaj, Marcin Kamiński oraz Michał Woja.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do udziału w przyszłych konkursach.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Irmina says:

    Czy znane są już wyniki konkursu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA

  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU