REKLAMA

Stand-up na dachu w Atrium Mosty

REKLAMA

15 czerwca br. dach Atrium Mosty stanie się miejscem niecodziennego show – stand-upu z udziałem znanych i lubianych polskich komików. Wieczorem, przed płocką publicznością, na scenie staną: Michał Kempa, Sebastian Rejent i Maciek Adamczyk. Do zdobycia są darmowe bilety wstępu na udział w wydarzeniu.

Stand-up to komediowa forma artystyczna, która zdobywa w Polsce coraz więcej zwolenników. Oparta na monologu przed publicznością, wymaga od wykonawcy charyzmy i dobrego kontaktu z widzami. Czy gwiazdy polskiego stand-upu posiadają takie umiejętności? Teraz mieszkańcy Płocka i miłośnicy tego rodzaju występów będą mogli przekonać się o tym osobiście już 15 czerwca, w Atrium Mosty, podczas show „Stand-up na dachu”. Wezmą w nim udział mistrzowie w tej dziedzinie: Michał Kempa, Sebastian Rejent i Maciek Adamczyk, którzy błyskotliwie i dowcipnie skomentują otaczającą ich rzeczywistość.

Michał Kempa jest popularną i rozpoznawalną osobowością radiową i telewizyjną, a także zwycięzcą programu „Stand up. Zabij mnie śmiechem” emitowanego w Polsacie. Zaczynał od występów w telewizji, Sali kongresowej czy amerykańskim Gotham Comedy Club. Występował i wygrywał na większości festiwali kabaretowych w kraju, był też współprowadzącym program Lubię to w TVP1.

Sebastian Rejent to miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Pisał, występował, współpracował m.in. z Comedy Central, Grupą ATM, agencją artystyczną Antrakt i agencją reklamową Saatchi & Saatchi. Uprawia ciężką sztukę stand-upową; robi to dla ludzi, dla siebie, jednak woli dla ludzi. Poza sceną zgłębia tajniki komedii i wykorzystuje je, by pomagać innym.

Maciek Adamczyk to jeden z bardziej doświadczonych komików w Polsce – stand-upem zajmuje się od 7 lat. W swoich występach szuka ze stoickim spokojem absurdów, słabostek i wad rodzaju ludzkiego, wyciągając je na światło dzienne, ale jednocześnie serwując kubek dobrego kakao. Od lat tworzy teksty komediowe na tematy tak różne, jak zagadnienia prawniczej legislacji czy istota polsko-niemieckich Dni Węgorza.

Każdy, kto chce wziąć udział w show, wejść na dach i pośmiać się z występów stand-uperów, może odebrać darmowy bilet na udział w show. Wystarczy zrobić zakupy w Atrium Mosty w dniach 10-14 czerwca 2019, w godz. 12.00-18.00, okazując paragon w punkcie obsługi klienta. Szczegółowy regulamin będzie dostępny w Biurze Obsługi Klienta w dniach 10-14 czerwca 2019.– „Stand-up na dachu” to kolejna, po „Kinie na dachu”, inicjatywa odbywająca się w Atrium Mosty pod chmurką – mówi Magdalena Chęcielewska, dyrektor Atrium Mosty. – Seanse filmowe na świeżym powietrzu cieszą się ogromną popularnością wśród płocczan, dlatego jesteśmy przekonani, że nasz pomysł na nietypowe show, z udziałem znakomitych komików, również przyciągnie wielu zainteresowanych. Mieszkańcy Płocka dobrze znają i szczególnie cenią tę formę sztuki satyrycznej, choćby dzięki odbywającej się co roku „Płockiej nocy kabaretowej”. Organizowane przez nas wydarzenie to nie tylko świetna rozrywka i relaks, ale i doskonała okazja, by rozpocząć, nieco wcześniej, wakacyjny sezon. Zapraszamy wszystkich miłośników komedii i dowcipów! – dodaje dyrektor Atrium Mosty.

„Stand-up na dachu” w Atrium Mosty odbędzie się 15 czerwca 2019 o godz. 20.30. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Mosty można znaleźć na stronie: www.atrium-mosty.pl.

Atrium Mosty
Atrium Mosty to nowoczesne centrum handlowe, zlokalizowane przy ul. Tysiąclecia w Płocku, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta. Doskonała lokalizacja skutkuje wygodnym i łatwym dojazdem samochodem oraz komunikacją miejską. Wśród głównych najemców Atrium Mosty znajdują się m.in.: supermarket Piotr i Paweł, Media Expert, Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki, salony marek: Mohito, Reserved, Re-Kids, Sinsay, House, Cropp, Carry, Cubus, Diverse, Big Star, Smyk, CCC, Deichmann, Ryłko, Monnari, Top Secret, Wojas, Empik, Rossmann, Hebe, Pepco, salony sportowe: Martes Sport, 4F i 50Style, restauracje: Batumi Grill & Bar, Erbil Kebab, Meet & Fit – Slow Food, La Trattoria oraz fitness Zdrofit. Na pierwszym piętrze działa również Centrum Medyczne PZU Zdrowie – pierwsza w mieście przychodnia zlokalizowana w centrum handlowym. Dla wygody klientów przygotowano 659 miejsc parkingowych na kilku kondygnacjach parkingu. Dodatkowo na drugim poziomie parkingu samochodowego znajduje się myjnia parowa Eco Czyścioszek.
Atrium European Real Estate Limited
Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W portfolio Grupy znajdują się 34 centra i nieruchomości handlowe zlokalizowane w czterech krajach, o wartości rynkowej 2,9 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej powyżej 980 000 mkw. W październiku Grupa sfinalizowała transakcję nabycia za kwotę 301,5 mln euro prestiżowego kompleksu usługowo-handlowego Wars Sawa Junior, znajdującego się w sercu Warszawy, tym samym zwiększając do 85% udział aktywów w Polsce i Czechach w całości portfela. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS. Atrium posiada w Polsce 22 centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 581 200 mkw.

artykuł promowany

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 1

  1. Zawiedziony fan Kempy says:

    Takie nie do końca darmowe bilety bo aż 200 zł trzeba mieć w paragonie :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Przeczytaj

Reklama

REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU