Zderzenie osobówki z motocyklistą. Utrudnienia na Kilińskiego

REKLAMA

W poniedziałkowy wieczór w Płocku doszło do kolizji samochodu osobowego i motocykla. Na miejscu występują utrudnienia w ruchu.

3 czerwca na skrzyżowaniu al. Kilińskiego i ul. Sienkiewicza w Płocku doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla.

– Motocyklista skarżył mi się na ból nogi i głowy – napisał nam świadek zdarzenia. – Twierdził, że osobówka wymusiła pierwszeństwo – dodał nasz czytelnik.

Informację potwierdziliśmy w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku.

PowiązaneTematy

– Do zdarzenia doszło o godz. 18.40 na skrzyżowaniu ulic Sienkiewicza i Kilińskiego – powiedziała nam sierż. sztab. Marta Lewandowska, oficer prasowy płockiej policji. – Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący volkswagenem podczas manewru skrętu w lewo nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 30-letniemu płocczaninowi, kierującemu motocyklem. Motocyklista z obrażeniami ciała, niezagrażającymi życiu, został zabrany do szpitala – wyjaśniła Marta Lewandowska.

Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Obecnie prawy pas ruchu w kierunku mostu jest zablokowany. Na miejscu trwają czynności, wyjaśniające dokładne przyczyny zdarzenia.