Środa na płockich drogach

REKLAMA

W  środę, 18 września, na terenie miasta będą występować miejscowe utrudnienia w ruchu, związane z planowymi remontami.

Brygady remontowe, prowadzące bieżące naprawy dróg i chodników, spotkamy dzisiaj na:

PowiązaneTematy

– ul. Jasna – naprawa chodnika,
– ul. Pocztowa – naprawa ubytków w jezdni,
– ul. Strażacka – naprawa ubytków w jezdni,
– ul. Chopina – naprawa ubytków w jezdni,
– ul. Sierpecka – naprawa ubytków w jezdni,
– ul. Piekarska – naprawa ubytków w jezdni,
– ul. Tysiąclecia – naprawa chodnika.

Przebudowa skrzyżowań na Podolszycach

W rejonie Jana Pawła II trwają prace w pasie drogowym, a także budowa drugiej jezdni na odcinku od ul. Wyszogrodzkiej do ul. Czwartaków. Na części jezdni wykonano oznakowanie poziome zgodne z nową organizacją ruchu. MZD prosi o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Przebudowa skrzyżowań na Jachowicza

Roboty drogowe na Jachowicza wznowione. Jak poinformował MZD, 18 września prace prowadzone będą w rejonie skrzyżowań z Bielską i Kobylińskiego oraz Obrońców Płocka – Nowy Rynek. Roboty będą prowadzone pod ruchem, będzie jednak dochodziło do rotacyjnych, czasowych zamknięć poszczególnych pasów ruchu w rejonie przebudowywanych skrzyżowań. W przypadku wystąpienia opadów deszczu prace zostaną wstrzymane.

Od 14 września otwarty dla ruchu pojazdów został natomiast odcinek ul. Chopina od skrzyżowania z ul. Lachmana do skrzyżowania z ul. Otolińską.

Pozostałe utrudnienia

Skrzyżowanie Bielska – Targowa: Roboty drogowe prowadzone są na ul. Bielskiej. MZD apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązującej organizacji ruchu.

Na Trasie Popiełuszki – odcinek od ronda Wojska Polskiego do Mostu Solidarności – (DK60 i DK62) wprowadzono czasową organizacja ruchu w związku z budową Centrum Graniczna i węzła komunikacyjnego Graniczna. Występuje zwężenie jezdni i ograniczenia prędkości.