REKLAMA

Sobotni dzień inicjatyw pozarzadowych

REKLAMA

Tegoroczne święto organizacji pozarządowych wpisuje się w inicjatywę „Płock 1989 – Rok Wolności”. Zdaniem twórców wydarzenia, organizacje pozarządowe odegrały ogromną rolę w budowaniu wolnej Polski, więc czwarta edycja dnia Płockich Inicjatyw Pozarządowych obchodzona jest pod hasłem „Obywatelski Płock”.

Wydarzenia i atrakcje, które zobaczymy w najbliższą sobotę, są przygotowane przez stowarzyszenia i fundacje z Płocka. Swoje działania oraz osiągnięcia organizacje pozarządowe zaprezentują w Miasteczku Organizacji PozarządowychDla uczestników imprezy zagrają i zatańczą zespoły muzyczno-taneczne, prowadzone przez organizacje pozarządowe. W ramach działań obywatelskich, rozpocznie się głosowanie na projekty zgłoszone do trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego. Zostanie także rozstrzygnięty Konkurs „Zielony Płock”.

Podczas Dnia Organizacji Pozarządowych zauważalne będą dwie strefy. Pierwsza, poświęcona będzie tematowi sportu i rekreacji. Zostaną w niej zorganizowane zawody na ergowiosłach, będzie można nauczyć się wiązać węzły żeglarskie, obejrzeć łódź ratownictwa wodnego i jacht sportowy Omega. W drugiej strefie – przedsiębiorcy – będzie można zapoznać się z ofertą lokalnych firm współpracujących i wspierających organizacje pozarządowe, między innymi firm, prowadzących działalność w zakresie pielęgnacji skóry i ciała oraz aktywnego wypoczynku.Gwiazdą wieczoru będzie Ivan Komarenko. Impreza potrwa od godziny 14 do 22 na Starym Rynku w Płocku.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU