REKLAMA

SMS powraca do walki

REKLAMA

Ważne spotkanie dla układu tabeli rozegrają podopieczne Andrzeja Marszałka. Nietypowo, bo we wtorek, zmierzą się z akademiczkami z Warszawy. Początek spotkania o godzinie 19.30.

W ramach zaległej, 11. kolejki, szczypiornistki ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego udadzą się do Warszawy na bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli. Koniec sezonu zbliża się wielkimi krokami, a do gry w barażu o utrzymanie się w lidze jest w tej chwili kilka drużyn. Ze względu na to, że SMS nie może spaść z ligi, będzie w tych ostatnich starciach rozdawać karty. Czy w takim razie „esemesiarki” zagrają dla Jutrzenki – drugiej drużyny z naszego miasta?

Szczypiornistki SMS-u do tego spotkania przystąpią po dwutygodniowej przerwie. Wtedy też, po znakomitej końcówce, rozprawiły się z Słupią Słupsk (30:26), sprawiając sobie tym samym znakomity prezent na Dzień Kobiet. Natomiast podopieczne Daniela Lewandowskiego tydzień temu, po emocjonującej grze, uległy Polonii Kępno 37:31. Sąsiadujące ze sobą oba kluby w ligowej tabeli dzieli zaledwie jeden punkt. Zatem wtorkowe zmaganie wydaje się być bardzo interesującym widowiskiem. Tym bardziej, że oba zespoły zapowiadają walkę od pierwszej do ostatniej minuty. Rok temu dwukrotnie lepsze okazały się płocczanki, wygrywając 27:26 i 33:29. Czy tym razem również okażą się lepsze?AZS AWF Warszawa – SMS Płock, 24 marca 2015, godzina 19.30.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU