REKLAMA

Śmiertelny wypadek na DK10. Zderzyło się dwóch motocyklistów

REKLAMA

Długi weekend naznaczony został kolejnym wypadkiem. Pod Sierpcem, na drodze krajowej nr 10 zderzyło się dwóch motocyklistów. Niestety, jeden z nich nie przeżył.

Do tego zdarzenia doszło w sobotę, 5 czerwca około godz. 20.45 na drodze krajowej nr 10, w miejscowości Karolewo (gm. Sierpc).

– Doszło tam do zderzenia się dwóch motocyklistów. Niestety, jednego z nich nie udało się uratować – informuje Ochotnicza Straż Pożarna w Szczutowie.Na miejscu działały zastępy: JRG Sierpc, OSP Szczutowo i OSP Gójsk, a także Zespoły Ratownictwa Medycznego i Policja. Droga w miejscu zdarzenia była zablokowana. Strażacy zakończyli swoje działania o godz. 1.40 w nocy.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Komentarze 13

 1. Stef says:

  Motocykle nie jeżdżą za szybko? To proste pytanie ile razy w życiu wyprzedzaliście motocykl, a ile razy motocykl wyprzedzał was?

 2. Zawiedziona ludźmi says:

  Ludzie, wy nie wiecie co piszecie, nie każdy motocyklista jest kretynem bez wyobraźni, a wypadki się zdarzają najlepszym, Mój mąż miał wypadek(wpadł w poślizg) to też naczytałam się komentarzy, że na pewno jechał za szybko, że zapier…ł, itd, przykre to, bo akurat tylko te dwa kilometry były zdradliwe i dzięki temu, że nie zapier…ł, jak to twierdzili Ci, którzy tam nie byli (ale pewnie, wywróżyli z fusów), przeżył, po nim, dosłownie na naszych oczach w rowie siedziały Jeszcze 4 auta. Nie jestem fanką motorów, boję się ich po prostu, ale podkreślam, nie każdy motocyklista jest jak to wielu określa,, dawcą organów”, wielu to fantastyczni, inteligentni, mega fajni ludzie. Łukasz 3maj się, szerokości na niebieskich autostradach.

 3. Nieznajomy says:

  Każdy z nas może popełnić błąd, wyrazy współczucia dla rodzin.

 4. Anonim says:

  Oczywiście, że masz rację Motocyklista to człowiek który jest na pierwszej linii frontu na drodze… większość z nich to ludzie o bardzo wysokiej kulturze osobistej!Są też tacy jak. To mówią Ci złośliwi,że dawcy narządów…nie zawsze nadają się one na przeszczep…”siła uderzenia odrywa je i nie można ich przekazać dalej….”

 5. Anonim motocyklista says:

  Przestańcie chrzanić w tych komentarzach i biadolić jak stare babcie. W du*ie byliście i g*wno wiecie. A komentarze typu „jeżdżą nie myślą” zachowajcie dla siebie chociażby z KULTURY i szacunku do rodzin zmarłego. Chyba, żeście wsiury i kultury nikt Was nie nauczył. Oby Wam się to nigdy nie przytrafiło ani Waszym dzieciom. I patrzcie w lusterka zamiast korzystać z telefonu.

  • Widzę says:

   Zacznijcie jeździć a nie zapier….ć jak przygłupy.

   • Kierowca says:

    Brawo masz rację. Nikt nie kupuję żeby jeździć zgodnie z przepisami tylko do zapierd…a. A potem rozpacz

  • Anonim says:

   Oczywiście, że masz rację Motocyklista to człowiek który jest na pierwszej linii frontu na drodze… większość z nich to ludzie o bardzo wysokiej kulturze osobistej!Są też tacy jak. To mówią Ci złośliwi,że dawcy narządów…nie zawsze nadają się one na przeszczep…”siła uderzenia odrywa je i nie można ich przekazać dalej….”

 6. ananas says:

  O tym pisała kilka dni temu płocka blogierka Marta C. : jeżdżom, piszczom, muzyki suhajom! Co niektórzy nie zrozumieli !

 7. Anonim says:

  Można kupić motocykl za grosze za jedna wypłatę w kiepskim stanie bez serwisu i mając prawojazdy siąść i frunąć bez butów ubrania i wyobraźni a przede wszystkim rozumu bo 2 motocyklistów to jednak dzida a nie jazda każdy kto jeździ wie ze ślizg się zdarza ze ktoś wyjedzie to standard ale tu?

 8. Anonim says:

  Do motocykla trzeba dojrzeć i nie odrazu 600, a najlepiej 1100 a może na początek 125 tez można się przewrócić i poobijać i nabrać respektu. Taka refleksja

 9. JMSAA says:

  5 godzin blokowania drogi z powodu dwóch motorów? Usunięcie tego z drogi zajmuje kilka minut – to nie ciężarówka wywrócona na bok, że potrzeba dźwigu

 10. Anonim says:

  Jeżdżą nie myśląc. Jemu już za jedno, szkoda rodziny, matki, ojca może dzieci i żona

Reklama

Najchętniej dzisiaj czytane

Reklama


REKLAMA
 • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU