Śmiertelna czołówka w Bliźnie. Zmarł płocczanin

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Niedziela, 23 lipca, okazała się tragiczna dla kierowcy mazdy, który w miejscowości Blizno czołowo zderzył się z fordem. 39-latek z Płocka zmarł w szpitalu.

Z informacji uzyskanych od oficera prasowego sierpeckiej policji, Krzysztofa Kosiorka, wynika, że kierujący mazdą 323, poruszający się w stronę Rypina, z bliżej nieokreślonej przyczyny zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka fordem focusem.

– W wyniku czołowego zderzenia samochodów, ranni zostali uczestnicy zdarzenia, 39-letni kierowca mazdy, 40-letni kierowca forda oraz przewożona przez niego 39-letnia pasażerka, którzy zostali przetransportowani do szpitali w Płocku i Sierpcu. Pomimo podjętych działań ratunkowych, 39-letni kierowca mazdy zmarł w szpitalu – podkreślił Krzysztof Kosiorek.

Jak się dowiedzieliśmy, zmarły mężczyzna mieszkał w Płocku. Osierocił żonę i dwójkę dzieci. Bliższe okoliczności tego zdarzenia będą wyjaśniali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Sierpcu pod nadzorem sierpeckiej Prokuratury Rejonowej.

Justyna Gabrychowicz

Podziel się:

1 komentarz

  1. Dobry człowiek ten Płocczanin i mam nadzieję jest teraz w lepszym miejscu. Jak dojechałem, jeszcze można było się z nim porozumieć. Miał wstrząśnienie mózgu i nie pamiętał jak doszło do tej sytuacji, ale jedynym pytaniem które zadał było, czy jechał z nim pasażer i jak się czuje. W swoich ostatnich świadomych chwilach myślał o innych.
    Wyrazy współczucia rodzinie.

Zostaw Komentarz

Ostatnie Informacje

Więcej Nowych Informacji