Skorzystaj z okazji i z roweru podziwiaj powiat

REKLAMA

PowiązaneTematy

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji podziwiać malowniczych terenów gmin Łąck, Gostynin i Nowy Duninów, to udział w zaplanowanym tam rajdzie rowerowym będzie do tego znakomitą okazją.

plakat Pojezierzem na rowerze

Rajd rowerowy pod nazwą „Pojezierzem na rowerze” odbędzie się w sobotę 29 sierpnia. A wszyscy chętni na trasę wyruszą o godzinie 10, z parkingu przed halą sportową w Łącku, przy ul. Gostynińskiej 2.

Rowerzyści będą mieli do pokonania 35 km. Wyprawa prowadzić będzie przez Sendeń Duży, Soczewkę, Antoninów, ponownie przez Sendeń Duży oraz Łąck, gdzie w miejscu jej rozpoczęcia, w godzinach 14-15 planowane jest zakończenie rajdu.

Trasa przeznaczona jest dla cyklistów o zróżnicowanym poziomie umiejętności, jednak dzieci i młodzież również nie powinny mieć problemu z jej pokonaniem.

Podczas wyprawy odbędą się także postoje, w czasie których przewodnik turystyki kolarskiej opowie o ciekawostkach, dotyczących danej okolicy.

Zapisy do wzięcia udziału w rajdzie trwają do piątku, 28 sierpnia, do godziny 15.30.

Organizatorem rajdu jest Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego przy wsparciu Powiatu Płockiego i Klubu Turystyki Kolarskiej „BeneqTeam”.

Szczegółowych informacji dotyczących rajdu szukajcie TUTAJ.