REKLAMA

Sandra Panuś: Kobiety mają moc!

REKLAMA

Kolejny raz panie pokazały, że spotkanie w babskim gronie może być inspirujące. Tym razem podczas cyklu „Porozmawiajmy o modzie” stylistka Sandra Panuś pytała, czy ubrania mogą otrzymać drugie życie. Nie zabrakło gościa specjalnego – projektantki Celiny Wesołowskiej.

Tradycyjnie już na spotkaniu, które odbyło się 7 czerwca, chętny pań do uczestnictwa nie brakowało. Tym razem tematem cyklu wymyślonego i prowadzonego przez stylistkę Sandrę Panuś było „Drugie życie, czyli rzecz o ubraniach z drugiej ręki, recyklingu i DIY – zrób to sam”.

PowiązaneTematy

Gościem specjalnym była Celina Wesołowska – pasjonatka mody, młoda projektantka i studentka projektowania ubioru na MSKPU w Warszawie, która może pochwalić się zwycięstwem w 9. edycji konkursu dla młodych projektantów Fashion Designer Awards.– Dziękuję za wspaniały czas, otwartość, wsparcie partnerów. Dziękuję, że byłyście, a właściwie byliście na kolejnym spotkaniu „Porozmawiajmy o Modzie”. To nie przypadek, że tak rewelacyjna energia nam towarzyszy, wysyłajcie dalej w świat informację, że kobiety mają moc – podsumowała spotkanie Sandra Panuś.

Zostań Patronem PetroNews.pl - Wspieraj swoje lokalne media KLIKNIJ!

REKLAMA

PowiązaneArtykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Zgadzam się na warunki i ustalenia PolitykI Prywatności.

Reklama

Najchętniej komentowane 7 dni

Reklama


REKLAMA


  • Przejdź do REKLAMA W PŁOCKU