Są pieniądze na organizację wakacyjnych atrakcji dla dzieci w Płocku

REKLAMA

Fundacja Fundusz Grantowy dla Płocka ma zamiar dofinansować wakacyjne projekty skierowane do dzieci i młodzieży, realizowane przez płockie organizacje pozarządowe. Instytucja przeznaczy w sumie 80 tysięcy zł na wsparcie inicjatyw, które wygrają konkurs „Wakacje na wesoło”.

Do 21 maja można składać wnioski o dofinansowanie z konkursu organizowanego przez fundację Fundusz Grantowy dla Płocka. Instytucja ma do rozdania w sumie 80 tysięcy zł na dofinansowanie projektów płockich organizacji pozarządowych. Projekty mają mieć na celu organizację ciekawych, szeroko zakrojonych wakacyjnych atrakcji dla dzieci w wieku od 5 do 16 lat.

PowiązaneTematy

fot. materiały prasowe

„Wakacje na wesoło” to konkurs corocznie organizowany przez fundację Fundusz Grantowy dla Płocka. Konkurs jest organizowany już od 2012 roku i stanowi bodziec do organizacji atrakcji dla dzieci, które nie wyjeżdżają z Płocka na wakacje.

– Fundacja czeka na projekty o szerokim oddziaływaniu społecznym, o widocznych walorach edukacyjnych, stwarzających uczestnikom okazję do odkrywania nowych wartości, pobudzania do rozwoju, rozszerzania zainteresowań, zwiększania wrażliwość na potrzeby innych, pogłębiania wiedzy i umiejętności praktycznych, a także do rozwijania talentów oraz pozwalających nawiązać nowe kontakty i zdobywać nowe doświadczenia – opowiadają organizatorzy.

fot. materiały prasowe

Fundacja, oceniając projekty, weźmie pod uwagę i wkład w wyrównywanie szans, innowacyjność oraz niekonwencjonalność formy codziennych spotkań.

Formularz konkursowy dostępny jest na stronie internetowej. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 15 czerwca.